Reklama

Free Vpn Access dla Windows

2.0

internetshare(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Nieograniczony dostęp do VPN za darmo

Bezpłatny dostęp do VPN pozwala prywatnie surfować po Internecie. Omijając ograniczenia bezpieczeństwa w sieci, możesz teraz swobodnie uzyskiwać dostęp do witryn, nie martwiąc się o swoje bezpieczeństwo. To narzędzie jest bardzo przydatne, szczególnie dla podróżnych, którzy potrzebują niedrogiej sieci VPN. VPN zapewnia anonimowy dostęp do różnych witryn, zmieniając adres IP i szyfrując wszystkie dane jednym kliknięciem. Zabezpieczają Twoje poufne informacje, zmieniając Twój adres IP.

Windscribe VPN jest jednym z najlepszych darmowych programów otwartego dostępu, jest przyjazny dla użytkownika i bardzo wydajny, a także ma obszerną listę witryn partnerskich, które są bardzo przydatne zarówno dla firm, jak i osób prywatnych. Tunnelbear to kolejny świetny program oferujący bezpłatną usługę VPN, która wykorzystuje obsługę PPTP, PPPoE, L2TP/IPsec i BSD. Oferuje techniki tunelowania tunelowego tunelbear proxy i tunelowania w celu ochrony sieci przed narażeniem na szwank. Zapewnia również panel sterowania online do zarządzania ustawieniami bezpieczeństwa i oferuje prywatny tunel, który oddziela poufne dane od Internetu.

W przypadku tego bezpłatnego programu o otwartym dostępie wystarczy pobrać mały instalator, który umożliwia przeglądarce korzystanie z protokołu Open VPN, który służy do omijania wszelkich ograniczeń. Po połączeniu z Internetem będziesz mógł uzyskać dostęp do wielu witryn bez narażania systemu na możliwe cyberataki. Ten program zapewni pełną ochronę przed złośliwymi atakami, niezależnie od tego, czy pochodzą od hakerów, czy urzędników państwowych. Będziesz także cieszyć się bezpieczeństwem, prywatnością i elastycznością, których potrzebujesz podczas surfowania w sieci. Dzięki nieograniczonemu dostępowi VPN będziesz mógł prywatnie przeglądać Internet w dowolnym miejscu i czasie.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Free Vpn Access, 2.0 dla Windows
Wymagania:
  • Windows 8,
  • Windows 7,
  • Windows 8.1
Język:
Angielski
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
internetshare
SHA-1:
497219bbf5cd044083c8eb8001afbb30c6d60b89
Filename:
vpneng.zip

Free Vpn Access dla PC

2.0

internetshare(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 2.0 Free Vpn Access. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama