Reklama

Homeless Pigeon dla Windows

1.2

Daum "itsNemo" Park(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Darmowe zwierzątko na pulpit systemu Windows

Homeless Pigeon to bezpłatny zwierzak na komputery Windows, taki jak Desktop Gęś, gdzie ptak fruwa po ekranie podczas pracy na komputerze. Aplikacja wchodzi w interakcję z Twoją aktywnością lub może zostawić Cię w spokoju na kilka minut, dopóki jej nie sprawdzisz. Jeśli wystarczająco zaangażujesz się z gołębiem, zaprzyjaźni się z tobą i pobiegnie za twoim wskaźnikiem, gdy będziesz zajęty.

Oczywiście posiadanie gołębia na ekranie może rozpraszać. Jednak wielu użytkowników wskazuje, że zwiększa koncentrację, zwracając uwagę na to, co robisz na komputerze. Pomaga tym, którzy mają tendencję do marzeń na jawie i tracą koncentrację, gdy mają nudną pracę.

Twój komputerowy towarzysz

Posiadanie domowych zwierzaków na komputerze było popularne kilkadziesiąt lat temu, gdy system Windows 7 wciąż był dostępny w firmach korporacyjnych. Będzie zabawić pracowników, gdy praca stanie się nudna lub gdy nie będą mogli się doczekać powrotu do domu. Homeless Pigeon stara się odzyskać tę zabawę, nawet jeśli tylko trochę chichocze lub pomoże Ci skoncentrować się na ekranie.

Reklama

Różne interakcje

Tam to różne sposoby interakcji z gołębiem bezdomnym, aczkolwiek wszystko to wymaga kliknięć myszą. Gołąb może postanowić zająć się własnymi sprawami, ale możesz zwabić go do części ekranu, zaangażując się w niego. Możesz także zmienić ustawienia sposobu, w jaki się zachowuje.

Wierny obserwator

Gdy skupisz na sobie całą uwagę, bezdomny gołąb będzie podążał za twoją myszą po ekranie. Jeśli zaczniesz pisać w wyszukiwarce, przeskoczy ona nad Twoimi słowami z podekscytowaniem, co może rozpraszać. Oczywiście możesz wyłączyć aplikacjęw dowolnym momencie, jeśli zacznie Cię denerwować. 

Obawy dotyczące bezpieczeństwa

Wiele osób obawia się korzystania towarzysze pulpitu, ponieważ hakerzy mogą z łatwością użyć go do cichego wydobycia zasobów sprzętowych bez Twojej wiedzy. Zawsze najlepiej mieć uruchomiony program antywirusowy lub antymalware, taki jak Windows Defender. 

Wayward gołąb

Homeless Pigeon może nie jest najnowocześniejszym oprogramowaniem, ale będziesz miał na co zwrócić uwagę, gdy nie możesz skupić się na ekranie. Deweloper nie dał ci wielu czynności do wykonania, ale przynajmniej możesz się z tym pobawić, gdy masz trochę wolnego czasu.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Homeless Pigeon, 1.2 dla Windows
Wymagania:
  • Windows 10,
  • Windows 8,
  • Windows 8.1,
  • Windows 7
Język:
Angielski
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
Daum "itsNemo" Park

https://itsnemo.itch.io/

SHA-1:
3d68e41d652c86c7972905e033b6700b175d5d40
Filename:
Homeless_Pigeon_v1.2.zip

Homeless Pigeon dla PC

1.2

Daum "itsNemo" Park(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 1.2 Homeless Pigeon. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama