Reklama

I Wanna Be The Guy dla Windows

1.0.0

Kayin

Ocena użytkownika8

Darmowy i szybki downloader (więcej informacji)

Reklama

Recenzja gry Chcę być facetem — recenzja gry wideo

Reklama

Pierwsza gra I Want to Be the Guy została wydana na Game Boy Advance w 2021 roku i stała się jedną z lepiej wyglądających gier w tym gatunku. I Wanna Be the Guy śledzi losy chłopca, który dorasta w małym miasteczku na północno-zachodnim Pacyfiku w tej futurystycznej scenerii. Jest to gra przygodowa, która w dużej mierze czerpie z fali nostalgii lat 80., opowiadając historię Twojego młodego bohatera, który stara się uniknąć nękającej go zbrodni. Grasz jako Guy, chłopak, który chce być facetem w szkole, któremu chłód może konkurować tylko z jego dobrocią (i jego umiejętnością wychodzenia z kłopotów). Historia opowiada o przygodach, odkryciach, tożsamości, przyjaźni, tragedii, złamanym sercu i wytrwałości.

Protagonista I Want to Be the Guy jest podstawową siłą Want to Be the Guy 2, ponieważ jest bardzo dobrze wyważony między narracją a rozgrywką. Na początek gra daje ci podstawową konfigurację „wybierz swoją przygodę”, w której przedstawiono ci kilka krótkich rozdziałów historii i rozgrywki, z których każdy różni się od poprzedniego. Te rozdziały mają miejsce w mieście Wano, gdzie mieszka i pracuje Guy. Podczas tych przygód poznasz nowych ludzi, odwiedzisz miasta i wypełnisz wyzwania i cele, aby osiągnąć swój cel, jakim jest zostanie facetem w szkole, którego wszyscy chcą naśladować.

Mówiąc o rozdziałach, każdy rozdział składa się z dwóch aktów, z których każdy zawiera trzy minigry. A w sumie jest dziewięć aktów! Pierwszy akt przedstawia głównego bohatera gry, Guya, który zostaje schwytany przez przestępców Wano, zmuszając go do ucieczki z domu i szukania pomocy u tajemniczej dziewczyny, która również jest jego przyjaciółką. Po wydaleniu ze szkoły Guy ukrywa się w lokalnej bibliotece, gdzie planuje zdobyć licencję na książkę. Ale wszystko idzie nie tak, gdy chłopiec imieniem Raven dowiaduje się o ucieczce Guya i szuka pomocy dla Guya z nieoczekiwanego źródła. Grając w pierwszym akcie, dowiesz się więcej o postaciach, scenerii, fabule, a także o niektórych rozgrywkach, gdy historia rozwija się, przechodząc przez kolejne etapy i realizując wyzwania i cele.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
I Wanna Be The Guy, 1.0.0 dla Windows
Wymagania:
  • Windows 7,
  • Windows 2003,
  • Windows 8,
  • Windows 2000,
  • Windows XP
Język:
English
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
Kayin

http://iwbtg.kayin.moe/

I Wanna Be The Guy dla PC

1.0.0

Kayin

Ocena użytkownika8

Darmowy i szybki downloader (więcej informacji)

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 1.0.0 I Wanna Be The Guy. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama