Reklama

OpenIV GTA Mod dla Windows

4.0

GTA5 Mods

Ocena użytkownika8

Darmowy i szybki downloader (więcej informacji)

Reklama

Darmowa aplikacja do modyfikacji GTA

OpenIV to darmowy zestaw narzędzi do modowania służący do uzyskiwania dostępu i edycji plików gry Grand Theft Auto 5 i innych tytułów. Ze względu na ograniczenia nałożone przez Rockstar Games, wydawcę GTA5, powinieneś modować grę tylko w trybie offline lub ryzykować konsekwencje zbanowania z gry.

Ten zestaw narzędzi jest przydatny sposób zarządzania modami do wielu gier w jednym miejscu. Na całym świecie rośnie zainteresowanie modowaniem gier, ale jeśli chcesz wypróbować niektóre opcje specyficzne dla GTA5, sprawdź alternatywy, takie jak Więzienie GTA5 i Chaos Mod V.

Co to jest OpenIV?

OpenIV to edytor i archiwizator dla GTA5. Działa również z GTA4, GTA: Episodes from Liberty City, Max Payne 3 i Red Dead Redemption 2. To, że już kochasz Grand Theft Auto 5, nie oznacza, że nie możesz uczynić go jeszcze lepszym z niektórymi rozsądne modowanie

obsługa GTA5

Twórca tego moda do GTA5 po raz pierwszy od 2015 roku zaktualizował wtyczkę OpenIV.ASI< /strong>. Oznacza to, że program teraz obsługuje szereg modów wyłącznie dla wersji offline GTA5.

Graj z oryginalnymi plikami gry

Masz teraz opcję grania w wersję GTA5 na komputery PC bez żadnych modów, jeśli chcesz uzyskać czyste, oryginalne wrażenia. Pamiętaj tylko, aby dodać folder „mody” do plików oryginalnej gry. Jeśli chcesz przywrócić do niezmodyfikowanej wersji gry, wszystko, co musisz zrobić, to usunąć folder modów.

Dodatkowe funkcje

Moda OpenIV GTA jest w toku, stale ulepszana. Niektóre z nowszych dodatków do programu obejmują nowe tekstury, cieniowanie i poprawki niezawodności.

Nasze podejście

Chociaż Rockstar Games nie pozwala na modyfikowanie wersji online gry przez nikogo; wciąż jest dużo zabawy modyfikować wersję offline dla systemu Windows. Dzięki dodanej obsłudze stosowania modów w niewielkim wyborze wielu gier, a także GTA5, mod OpenIV jest niezwykle przydatnym wielofunkcyjnym edytorem, który poprawia rozgrywkę.

Techniczne

Tytuł:
OpenIV GTA Mod, 4.0 dla Windows
Wymagania:
Język:
English
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
GTA5 Mods

https://www.gta5-mods.com/

OpenIV GTA Mod dla PC

4.0

GTA5 Mods

Ocena użytkownika8

Darmowy i szybki downloader (więcej informacji)

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 4.0 OpenIV GTA Mod. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama