Reklama

JPEG to PDF dla Windows

1.1

jpegtopdf-com

Ocena użytkownika8

Darmowy i szybki downloader (więcej informacji)

Reklama

Konwerter obrazu do pliku PDF

To bezpłatne oprogramowanie robi dokładnie to, co sugeruje jego nazwa. Przekształca pliki JPEG i kilka innych formatów graficznych na pliki PDF. To proste, lekkie narzędzie o jednym celu.

Prostota

Istnieje wiele narzędzi do obsługi plików PDF, powszechnie dostępnego formatu przesyłania dokumentów. Jednak większość koncentruje się na konwersji do i z formatów Microsoft Office.

JPEG do PDF to mosty, które przecinają jednolitą funkcję przekształcania obrazów w pliki PDF. W związku z tym doskonale nadaje się do projektowania ulotek i prezentacji do udostępniania online.

Reklama

Obsługa obrazów

JPEG na PDF zapewnia większą elastyczność, jeśli chodzi o typy obrazów, które może obsługiwać. Obsługuje JPEG, a także JPG, PNG i BMP.

Rozciąga się nawet na GIF. W takim przypadku jednak wyświetla tylko pierwszą klatkę w nowym dokumencie PDF, a nie całą animację.

Lekki i bezpłatny

Ten konwerter jest w 100% bezpłatny i zapewnia nie wymaga żadnych dodatkowych zakupów ani nawet czytnika PDF innej firmy, aby wykonać swoje zadania.

Ponadto jest bardzo lekki i ma nieco ponad 1,50 MB. Ta funkcja sprawia, że jest to doskonałe rozwiązanie dla starszych systemów operacyjnych. Jest zoptymalizowany dla starszych wersji systemu Windows, aż do Windows 8.

Użytkowanie

Interfejs użytkownika jest zgodny z systemami docelowymi dla tego programu. Nie jest krzykliwy, zamiast tego zawiera proste pola, które są łatwe w nawigacji dla każdego użytkownika.

Aby przekonwertować plik za pomocą tego programu, wystarczy wejść i wybrać żądany obraz z komputera .

Możesz wybrać jego pozycję w nowym pliku i kilka opcji rozciągania, po czym klikasz „Konwertuj” i pozwalasz programowi zrobić resztę. Twój nowy plik PDF zostanie zapisany w wyznaczonej lokalizacji.

Dość ograniczone

Chociaż JPEG na PDF dokonuje konwersji w kilka sekund i obejmuje wszystkie najpopularniejsze formaty obrazów, jego użycie jest minimalne. Chociaż w programie nie ma nic złego, możesz uzyskać te same funkcje i wiele więcej z alternatyw, takich jak Adobe Acrobat i PDFelement.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
JPEG to PDF, 1.1 dla Windows
Wymagania:
  • Windows 2003,
  • Windows 2000,
  • Windows 8,
  • Windows Vista,
  • Windows NT,
  • Windows 98,
  • Windows 7,
  • Windows XP,
  • Windows ME
Język:
English
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
jpegtopdf-com

JPEG to PDF dla PC

1.1

jpegtopdf-com

Ocena użytkownika8

Darmowy i szybki downloader (więcej informacji)

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 1.1 JPEG to PDF. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama