Reklama

Silhouette Studio dla Windows

4.5.770

Silhouette(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Przegląd oprogramowania do edycji zdjęć Silhouette Studio

Wszystkie dobre rzeczy... Dobra wiadomość jest taka, że nie ma dwóch rzeczy, które prawie naprawią większość głównych błędów, problemów i błędów w Silhouette CAMEO 3 i Silhouette Studio w wersji 3. Jednak gdy Silhouette America szybko uruchomiła CAMEO 3 pod koniec lipca tego roku, musiała szybko zaktualizować program Silhouette Studio, aby obsługiwał zupełnie nowe funkcje ich nowego Silhouette CAMEO 3. Kiedy używaliśmy zarówno poprzedniego Studio Silhouette, jak i Programy Silhouette CAMEO 3, wydawało się, że oba programy działają dobrze; jednak po uruchomieniu najnowszego Silhouette Studio problem był ponownie widoczny; przynajmniej dla nas.

Główną zmianą w oprogramowaniu Silhouette Studio dla projektantów jest fakt, że teraz możesz korzystać z programu na komputerze Mac lub PC. Wcześniej program działał tylko na komputerach PC; jednak nie wprowadzono żadnych większych zmian w narzędziach projektowych dostępnych w samym programie. W rzeczywistości jedynym zaktualizowanym narzędziem jest narzędzie do sylwetki, które teraz oferuje dwa różne tryby: import/wycinanie i eksport. Ta zmiana nastąpiła, ponieważ dla nas, użytkowników Adobe Illustrator, funkcjonalność wycinania była naprawdę słaba i po prostu nie czuło się w porządku, aby móc przekonwertować zdjęcie osoby na sylwetkę. Narzędzie sylwetki jest nadal przydatne w tworzeniu granic, jednak nie jest już tak potężne, jak kiedyś.

Oprogramowanie zawierało również nowy typ sylwetki zwany maszyną sylwetkową. Dzięki Silhouette Machine możesz teraz łatwo stworzyć bardzo wyrafinowaną sylwetkę, po prostu umieszczając wykrojniki w siatce, a następnie zatrzaskując zdjęcie na miejscu. Następnie możesz umieścić interesujące Cię obiekty w siatce i wyrównać je, aby uzyskać ładny, czysty geometryczny wygląd.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Silhouette Studio, 4.5.770 dla Windows
Wymagania:
  • Windows 10,
  • Windows 8,
  • Windows 8.1,
  • Windows 7
Język:
Angielski
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, March 1st 2024
Autor
Silhouette

https://www.silhouetteamerica.com/

SHA-1:
808d170a77f8b4f236ab0364a91c9865552b7b3c
Filename:
Silhouette_Studio_V4.5.770.exe

Silhouette Studio dla PC

4.5.770

Silhouette(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 4.5.770 Silhouette Studio. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama