Reklama

Launcher dla Windows

2.3.3

Microsys(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Jak odinstalować program Microsoft Launcher z komputera?

Launcher to prosty w obsłudze menedżer zasobnika systemowego do uruchamiania wszystkich typów oprogramowania i plików. Jest dostarczany z darmową wersją, a także wersją Pro z wieloma zaawansowanymi funkcjami. Dokumentacja mówi tylko o niektórych z tych bardziej zaawansowanych funkcji, które są dostępne w ulepszonej wersji Pro programu uruchamiającego. Nowa opcja Narzędzia w zaktualizowanej wersji to w rzeczywistości tylko rozmowa handlowa dla innych produktów MicroSys, a darmowa wersja nadal zawiera tylko podstawowe narzędzia. Wielu użytkowników Menedżera zadań systemu Windows skarży się, że często pozostają z częściowo ukończonym lub nawet uszkodzonym komputerem, jeśli powinni zainstalować i uruchomić program innej firmy, taki jak program uruchamiający. Jestem pewien, że wielu z nich ucieszyłoby się, wiedząc, że mogą natychmiast odinstalować MicroSys ze swoich komputerów dzięki wbudowanej funkcji odinstalowywania Menedżera zadań Windows.

Wiele osób jest również zirytowanych ciągłymi wyskakującymi okienkami ogłaszającymi różne aktualizacje i tym, że cały system komputerowy może stać się niestabilny z powodu jednej konkretnej aktualizacji. Jestem pewien, że wszyscy się na to zgodzą. Niestabilności systemu Windows można uniknąć, klikając przycisk w lewym dolnym rogu ekranu. Możesz przejść do Panelu sterowania> Dodaj usuń programy, a narzędzie do czyszczenia rejestru systemu Microsoft Windows zostanie usunięte za pomocą zaledwie kilku kliknięć. Dlatego zdecydowanie radzę wszystkim moim czytelnikom, aby dowiedzieli się, jak odinstalować narzędzie do czyszczenia rejestru okien firmy Microsoft, postępując zgodnie z instrukcjami zawartymi w tym artykule.

Procedura dezinstalacji jest bardzo prosta. Wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami krok po kroku podanymi poniżej, a usunie to wszystkie ślady programów uruchamiających Microsoft na twoich systemach komputerowych. Uruchom programy, które zostały ostatnio odinstalowane i które chcesz odinstalować za pomocą napędów CD/DVD z oprogramowaniem. Uruchom instalator systemu Windows, klikając Start, Wszystkie programy, Akcesoria, Narzędzia systemowe i na koniec Uruchom Edytor rejestru systemu Windows.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Launcher, 2.3.3 dla Windows
Wymagania:
  • Windows 8
Język:
Angielski
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
Microsys

http://www.microsystools.com/

SHA-1:
5b15d8979988325512c3c445d3e43292e1894251
Filename:
launcher-setup.exe

Launcher dla PC

2.3.3

Microsys(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 2.3.3 Launcher. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama