Reklama

LEGO Digital Designer dla Windows

4.3.12

LEGO(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Reklama

Buduj modele za pomocą wirtualnych klocków

LEGO Digital Designer został opracowany przez Grupę Lego jako oprogramowanie do projektowania dla komputerów z systemem Windows i Mac OS X. Jest oferowany jako darmowe oprogramowanie, aby umożliwić twórcom budowanie modeli z wirtualnych klocków LEGO. Projektanci przekonają się, że interfejs użytkownika i wrażenia użytkownika są podobne do projektowania wspomaganego komputerowo, ponieważ instrukcje i projekt pudełka będą oferowane użytkownikom. Platforma współpracuje również ze stroną LEGO Design by ME, na której znajdziesz dodatkowe instrukcje i wypełnione pudełka. Każdy projektant może wykonać zrzut ekranu gotowego produktu, a także przechowywać modele w ekskluzywnym rozszerzeniu pliku LDD. 

Tryby i narzędzia LEGO 

LEGO Digital Designer otwiera ekran powitalny z następującymi motywami: LEGO Digital Designer, LEGO Mindstorms i LEGO Digital Designer EXTENDED.  LDD pozwala na zbudowanie modelu przy użyciu dużego, ale ograniczonego wyboru cegieł, podczas gdy LDD Extended oferuje nieograniczony asortyment cegieł i kolorów. Mindstorms różni się tym, że jego części pochodzą z unikalnego zestawu robotów. LDD jest zoptymalizowany pod kątem sterowania myszą. Każdy motyw może być obsługiwany w trzech trybach działania: trybie budowania, trybie instrukcji budowania i trybie wyświetlania. 

Możesz rozpocząć tworzenie, wybierając tryb budowania. Tutaj znajdziesz wszystkie narzędzia budowlane, które pomogą Ci wybrać, przesunąć, pokolorować, obrócić i klonować klocki. Program posiada UX typu „wskaż i strzelaj”, ale pozwala również na użycie skrótów klawiszowych w celu wybrania konkretnego narzędzia. Na przykład narzędzie Zawias można wybrać za pomocą klawisza H. Służy do obracania cegieł, które są połączone zawiasem lub pojedynczym połączeniem kołkowym. Jest ono używane w połączeniu z narzędziem Wyrównanie zawiasów, które odpowiada za łączenie dwóch punktów. 

Reklama

Narzędzie Zawias jest najbardziej dynamicznym narzędziem w programie, ponieważ pozwala wybrać element na zawiasach i przesunąć go w różnych kierunkach. Każdy wybrany element można przesuwać za pomocą myszy lub klawiszy strzałek. Możesz obracać się w wielu kierunkach, a ostateczna pozycja zostanie oznaczona zieloną strzałką. Oprócz narzędzi Zawias i Wyrównanie zawiasów dostępne jest koło Zawias. Możesz użyć tego do ruchów okrężnych lub przyciągać obrót w krokach co 45 stopni. 

Paleta budowania 

Każdy model utworzony w LEGO Digital Designer ma własną paletę budowania. Zawiera trzy zakładki: paletę Brick, paletę Group i paletę Template. Paleta Brick daje nieograniczoną liczbę klocków do zbudowania. Nie należy tego mylić z zestawem LEGO Digital Designer EXTENDED, który pozwala dowolnie pokolorować klocki niezależnie od ich projektu. Tutaj możesz filtrować klocki według zestawów LEGO lub wyszukiwać klocki według koloru. Jeśli potrzebujesz konkretnego klocka, możesz wpisać słowo w polu wyszukiwania. 

Paleta Grupowanie pozwala utworzyć wybór klocków do późniejszego wykorzystania. Ułatwia to dostęp do niektórych klocków, których często potrzebujesz, takich jak koła samochodów, dachy i skrzydła samolotów. Każda grupa ma podgląd lub miniaturę, która pozwala poznać jej zawartość. Z drugiej strony szablony to zestaw grup. Ta funkcja jest przydatna, gdy chcesz utworzyć ten sam fundament z cegieł dla innego projektu. 

Wyobrażaj sobie cyfrowo LEGO

LEGO Digital Designer to odpowiedni program dla projektantów lub hobbystów, którzy są fanami klocków LEGO. Ta platforma umożliwia odkrywanie nowego lub innowacyjnego sposobu tworzenia elementu LEGO bez kłopotów z szukaniem konkretnego elementu. Młody użytkownik może uznać program za przytłaczający, ale narzędzia są nakładane w prosty sposób. Oznacza to, że przy wystarczającej praktyce każdy użytkownik może stworzyć projekt na LDD. 

Reklama

Techniczne

Tytuł:
LEGO Digital Designer, 4.3.12 dla Windows
Wymagania:
  • Windows 8,
  • Windows XP,
  • Windows 10,
  • Windows Vista,
  • Windows 7
Język:
Angielski
Dostępne języki:
  • Angielski,
  • Niemiecki
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
LEGO
SHA-1:
caca02f468c26c26efe4af19d43a824ab38f62a4
Filename:
setupldd-pc-4_3_12.exe

Dostępne również na innych platformach

LEGO Digital Designer dla PC

4.3.12

LEGO(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 4.3.12 LEGO Digital Designer. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama