Reklama

Townseek dla Windows

1.1.1

Whales And Games(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Reklama

Relaksująca darmowa gra dla Windows

Zespół twórców niezależnych Whales and Games stworzył darmową grę Townseek, więc to ironia losu, że grasz w nią jako rekin. To urocza i wyluzowana gra, w której wystartujesz swoim sterowcem, aby zbadać mapę. Kiedy odwiedzasz nowo odkryte miasta i punkty orientacyjne, możesz handlować z napotkanymi postaciami.

Zbieranie przedmiotów, takich jak klejnoty i ryby, zapewni, że masz wystarczającą ilość zaopatrzenie i walutę do handlu podczas podróży. Jest to pięknie wykonana gra z atrakcyjnym stylem graficznym. Jeśli lubisz tego typu gry symulacyjne, możesz również wypróbować Farming Simulator 19 lub Planowe zoo.

Co to jest Townseek?

Townseek to jedna z pierwszych gier dostępnych na rynku, które Whales And Games wypuścił. Jesteś rekinem z apetytem na szybowanie w przestworzach i odkrywanie świata w swoim zaufanym sterowcu.

Reklama

Ich celem przy tworzeniu gry było sprawienie, by była atrakcyjna wizualnie, łatwa grać i mieć możliwość stopniowej rozbudowy.

Czy Townseek jest bezpłatny?

Tak, jest całkowicie bezpłatne do pobrania i zainstalowania na urządzeniu z systemem Windows . Jeśli jednak chcesz wesprzeć zespół programistów, możesz przekazać darowiznę w dowolnej kwocie. W przeciwnym razie możesz pominąć opcję przekazania darowizny i rozpocząć bezpłatne pobieranie. 

Jak mogę uzyskać Townseek?

Aplikację można pobrać z dowolnego wiarygodnego źródła . Będziesz pobierać plik .zip, więc musisz go rozpakować, aby uzyskać dostęp do pliku aplikacji. Po dwukrotnym kliknięciu pliku gra się rozpocznie.

Szybko można zacząć grać. Wszystko, co musisz zrobić, to zanotować elementy sterujące i rozpocząć podróż.

Zwykłe gry

Townseek to niezwykle relaksująca gra pod każdym względem. Przy tak wielu grach o wysokiej intensywności Townseek wydaje się antidotum. Bez ograniczeń czasowych, przerażających skoków i trudnych wyzwań do pokonania, jest idealny na relaks pod koniec dnia.

Naszym zdaniem nawet brak instrukcji dotyczących gry przyczynia się do relaksującej atmosfery, ponieważ Ty nie trzeba dużo pamiętać. Sterowanie jest proste, więc możesz zacząć grać intuicyjnie, co pozwala docenić dziwaczną grafikę i relaksującą muzykę w tle. Townseek to urocza gra, którą zdecydowanie warto zainstalować.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Townseek, 1.1.1 dla Windows
Wymagania:
  • Windows 10,
  • Windows 8.1,
  • Windows 8
Język:
Angielski
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
Whales And Games

https://whalesandgames.com/

SHA-1:
c763821b177c7b6c1e9c23dfe5058c5742f48491
Filename:
townseek_win32_v1.1.1.zip

Dostępne również na innych platformach

Townseek dla PC

1.1.1

Whales And Games(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 1.1.1 Townseek. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama