Reklama

Typer Shark Deluxe dla Windows

1.2

PopCap Games, Inc.(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Reklama

Typer Shark Deluxe — ekscytujące i przyjemne do pobrania za darmo

Typer Shark Deluxe to interaktywna, zabawna i rozrywkowa gra na komputery z systemem Windows. W grze gracz musi przeprowadzić nurka przez system podwodnych jaskiń. Celem tej pełnej wyzwań przygody jest zwiększenie szybkości pisania w różnych mini-grach i wyzwaniach. Głównym bohaterem gry jest zapalony nurek, który podczas poszukiwania skarbów w morzu czasami spotyka rekiny. Czasami natrafiają na nieruchome rekiny, które pozostają nieruchome podczas regeneracji.

W przeciwieństwie do większości programów dostępnych na rynku, Typer Shark Deluxe oferuje ekscytujący sposób na zwiększenie umiejętności pisania na klawiaturze i sprawdzenie znajomości systemu operacyjnego Windows. To oprogramowanie zapewnia narzędzia, które są wymagane, aby stać się bardziej wydajną maszynistką. Nie ma sensu inwestować w kosztowny program, jeśli nie przyniesie on korzyści na dłuższą metę. Jedną z najlepszych części korzystania z tego programu w celu poprawy umiejętności pisania na klawiaturze jest różnorodność zabawnych gier i działań, które są w nim zawarte. Gry obejmują zarówno proste łamigłówki i czynności planowania, jak i zaawansowane scenariusze wyścigowe, w których rywalizujesz z innymi graczami online, aby uzyskać najwyższy wynik.

Ponieważ jest to gra online, nie musisz mieć połączenia z Internetem, aby grać. Jeśli korzystasz z połączenia szerokopasmowego, jest to doskonała okazja, aby dowiedzieć się więcej o działaniu systemu operacyjnego Windows. Bezpłatne pobieranie zawiera zestaw samouczków zaprojektowanych, aby pomóc Ci w podstawach korzystania z komputera, a także w zaawansowanych funkcjach systemu Windows. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Typer Shark Deluxe, niezależnie od tego, czy chcesz pobrać oprogramowanie, czy dowiedzieć się więcej o jego twórcy, odwiedź podaną poniżej witrynę internetową.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Typer Shark Deluxe, 1.2 dla Windows
Wymagania:
  • Windows Vista
Język:
Angielski
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
PopCap Games, Inc.

https://www.ea.com/studios/popcap

SHA-1:
a942118ba6bcc53f25d19b7444f9389d879a91fa
Filename:
typersharksetup-en.exe

Typer Shark Deluxe dla PC

1.2

PopCap Games, Inc.(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 1.2 Typer Shark Deluxe. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama