Reklama

TeamViewer dla Windows

15.51.5

TeamViewer GmbH(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Aplikacja do zdalnego pulpitu

TeamViewer to bezpieczne, bezpłatne, zastrzeżone oprogramowanie, które umożliwia współdzielenie pulpitu , zdalne sterowanie , spotkania online i przesyłanie plików . Jest to kompleksowa i bezpieczna aplikacja dostępu do komputera, która jest wysoce zalecana dla menedżerów IT. Oprogramowanie umożliwia pracownikom płynną współpracę za pośrednictwem ich komputerów.

Funkcje wirtualnej współpracy

TeamViewer oferuje rozwiązanie zdalnego dostępu, które można rozszerzyć, aby wiele osób mogło wspólnie pracować na swoich komputerach. Oprogramowanie oferuje wirtualną alternatywę, dzięki czemu sesje burzy mózgów i spotkania mogą odbywać się między członkami zespołu bez konieczności fizycznego gromadzenia się w dowolnym miejscu.

Oprogramowanie ma imponujące możliwości obsługi wielu platform , zaawansowany model bezpieczeństwa i oferuje kompleksowy zestaw funkcji zdalnego dostępu.

Reklama

Instalacja

Aby zainstalować TeamViewer zarówno w systemie hosta, jak i gościa, musisz zainstalować małą aplikację o wielkości 23 MB. Możesz także uruchomić program za pomocą kontroli internetowej, bez konieczności instalacji. Zostaniesz zapytany, czy chcesz dodać sterownik drukarki TeamViewer do drukowania zdalnego .

Użytkownicy mogą również dodać TeamViewer VPN dla dodatkowego bezpieczeństwa. Inną dostępną opcją jest integracja interfejsu z Microsoft Outlook . Aby skonfigurować program, musisz założyć konto.

Proces jest stosunkowo prosty i nie wymaga dużo czasu. Po zainstalowaniu aplikacji na obu końcach będziesz w stanie ustanowić łącze i uzyskać dostęp do komputera zdalnego, a także kompleksowego zestawu funkcji programu.

Berło

Interfejs TeamViewer naśladuje Microsoft Remote Desktop na wiele sposobów. Jest czysty i łatwy w obsłudze. Zapewnia centralny pasek kontrolny, w którym będziesz mieć łatwy dostęp do dowolnych działań. Zobaczysz małe okno paska zadań, które się pojawi, i użytkownicy będą mieli dostęp do wszystkich narzędzi. Będziesz także mógł zobaczyć, kto kontroluje komputer.

Cała aktywność na koncie jest rejestrowana w celu raportowania za pośrednictwem portalu internetowego aplikacji. Wszystkie zarejestrowane punkty końcowe są tam przechowywane. Portal internetowy ma również prosty design, z menu po lewej stronie i panelami informacyjnymi po prawej stronie.

Do czego służy TeamViewer?

Jeśli chodzi o narzędzia do zdalnego dostępu, program ten oferuje kompleksowy zestaw funkcji. Możesz łatwo współpracować z innymi, używając funkcji czatu z notatkami, VoIP lub telefonem, dodając adnotacje na ekranie i zapraszając innych na sesję.

Aplikacja może nagrywać audio i wideo . Możesz nawet inicjować połączenia głosowe ze swoim partnerem połączenia. Możesz także użyć TeamViewer, aby uzyskać dostęp do zdalnych skryptów , przechwytywać zrzuty ekranu i przesyłać pliki do 2 GB. Aby zwiększyć ochronę, możesz użyć go jako VPN dla bezpiecznych łączy. Jeśli dodałeś integrację z programem Outlook, możesz zaplanować spotkania i seminaria internetowe.

Użytkownicy mogą również wykonywać połączenia telefoniczne, VoIP i wideo oraz tworzyć prezentacje w celu łatwego udostępniania. Zamiast fizycznego skupiania się na komputerze, ten wirtualny pulpit pozwala to zrobić z własnego systemu.

Niezwykłym aspektem tego narzędzia do zdalnego połączenia jest to, że możesz rozbudować system, aby dostosować go do potrzeb Twojej organizacji. System obsługuje dostęp międzyplatformowy na urządzeniach Windows , Linux, Mac , Chrome OS, Android, Windows Mobile, iOS i Blackberry.

TeamViewer ma najnowocześniejszy system obsługi wielu monitorów , w którym każdy monitor można zobaczyć osobno jako super pulpit; ułatwia to nawigację między sesjami. Jest to wygodne w miejscu pracy, biorąc pod uwagę, że możesz mieć wiele sesji otwartych dla wszystkich komputerów, które musisz kontrolować.

Bezpieczeństwo

Oprogramowanie ma złożony i dokładny model bezpieczeństwa. Cały ruch wykorzystuje 256-bitowe szyfrowanie AES i https / SSL, co oznacza, że trudno jest przechwycić niezaszyfrowane dane przesyłane przez Internet lub sieć LAN. Istnieje również 2048-bitowy klucz prywatny / publiczny RSA, który jest wymieniany między sesjami a scentralizowanymi serwerami głównymi.

TeamViewer ma również uwierzytelnianie dwuskładnikowe . Możesz wybrać „Zaufane urządzenia” dla rozwiązań blokujących i zwiększyć bezpieczeństwo. Wszelkie nietypowe działania powodują resetowanie hasła tylko za pośrednictwem adresu e-mail właściciela konta.

Plany i koszty oprogramowania

Zaawansowane narzędzia oferowane przez TeamViewer nie są bezpłatne. Istnieją trzy różne plany do wyboru. Plany są rozliczane corocznie na podstawie opłaty miesięcznej. Jeśli chcesz dodać funkcje mobilne, będziesz musiał kupić dodatkowy pakiet, który będzie pobierany co roku.

Darmowy „Personal Plan” TeamViewer został zaprojektowany z minimalnymi funkcjami zdalnego dostępu. Będziesz miał dostęp do funkcji, które pozwolą ci łączyć się ze znajomymi i rodziną, ale udostępnianie plików i inne narzędzia są ograniczone.

Plan „Pojedynczy użytkownik” jest solidną opcją. Będziesz miał dostęp między jednym użytkownikiem a nieograniczoną liczbą komputerów, choć wszystkie z tylko jedną równoczesną sesją. Konto „Wielu użytkowników” oferuje licencję premium i daje podobny dostęp dla wielu licencjonowanych użytkowników.

Plan zespołu jest nieco drogi, ale z licencją korporacyjną. Ta licencja jest podobna do pozostałych, ale umożliwia trzy równoczesne sesje i więcej możliwości zdalnych. Trzy jako maksymalna liczba równoczesnych sesji jest raczej niska i nie odpowiada potrzebom tych, którzy muszą się skalować. Jeśli menedżerowie IT potrzebują dostępu do wielu sesji jednocześnie, będą musieli zapłacić za aktualizację.

Osoby szukające bezpłatnej alternatywy dla TeamViewer powinny zajrzeć do AnyDesk , Pulpitu zdalnego Chrome lub LogMeIn . Wiele z tych programów nie jest tak potężnych, ale są znacznie tańsze.

Standard w zdalnym sterowaniu

TeamViewer oferuje jedne z najlepszych dostępnych rozwiązań zdalnego dostępu , niezależnie od jego kilku wad. Pod względem funkcjonalności i wydajności narzędzie ułatwia pracę na różnych urządzeniach i platformach. Ma na celu zebranie pracowników i może to zrobić. Połącz się ze zdalnymi komputerami i współpracuj online.

Pomimo swojej znacznej ceny, program ten pozostaje liderem w zakresie globalnych rozwiązań w zakresie zdalnej łączności. Jeśli chcesz przetestować program, możesz zarejestrować się w bezpłatnym planie TeamViewer do użytku osobistego. Najnowsza wersja oferuje ulepszone funkcje komunikacji, bezpieczeństwa i przesyłania plików. Aktualizacja jest wydawana co roku.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
TeamViewer, 15.51.5 dla Windows
Wymagania:
 • Windows XP,
 • Windows Vista,
 • Windows 8.1,
 • Windows 10,
 • Windows 11,
 • Windows 8,
 • Windows 7
Język:
Polski
Dostępne języki:
 • Polski,
 • Angielski,
 • Niemiecki,
 • Hiszpański,
 • Francuski,
 • Włoski,
 • Japoński,
 • Koreański,
 • Holenderski,
 • Portugalski,
 • Rosyjski,
 • Szwedzki,
 • Turecki,
 • Chiński
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Wednesday, February 28th 2024
Autor
TeamViewer GmbH

https://www.teamviewer.com

SHA-1:
abdf4bedff985af5ad5e440a1d82f325f3073d07
Filename:
TeamViewer_V15.51.5.exe

TeamViewer dla PC

15.51.5

TeamViewer GmbH(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 15.51.5 TeamViewer. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama