Reklama

USB Secure dla Windows

2.2.1

NewSoftwares.net(Wersja testowa)

Ocena użytkownika5

Reklama

USB Secure pomaga chronić hasłem dyski USB, dyski USB, karty pamięci, dyski zewnętrzne i dyski flash. Obsługuje plug and play i działa automatycznie po podłączeniu napędu USB, z prośbą o podanie hasła.

USB Secure jest bezproblemowy i do opanowania nie potrzebuje naukowca od rakiet. Pamięci flash USB to najpopularniejszy sposób przenoszenia danych z jednego komputera na drugi. Są małe, ale mogą przenosić gigabajty danych. Są łatwe w użyciu, wygodne, niedrogie, ale jednocześnie stanowią zagrożenie bezpieczeństwa i mogą być łatwo zgubione, skradzione lub zgubione.

Bezpieczny dysk USB z ochroną hasłem jest koniecznością w dzisiejszych czasach, ponieważ zawarte w nim dane mogą kosztować miliony dolarów w przypadku kradzieży lub zagubienia. Dzięki USB Secure Twoje dyski flash USB i wszystkie inne zewnętrzne urządzenia pamięci masowej mogą być bardzo łatwo chronione hasłem. Łatwy w użyciu program instalacyjny poprowadzi Cię do umieszczenia programu na dysku USB. Może automatycznie wykryć wszystkie takie dyski aktualnie podłączone do komputera. Po instalacji wystarczy uruchomić oprogramowanie oraz ustawić i potwierdzić hasło, aby chronić dysk USB i wszystkie zawarte w nim dane.

Reklama

Aby ponownie uzyskać dostęp do danych, ważne jest, aby podłączyć dysk USB do komputera i wybrać opcję Otwórz ten dysk USB z hasłem w Autoodtwarzaniu systemu Windows, który pojawia się za każdym razem, gdy podłączasz dysk USB. Możesz także dwukrotnie kliknąć dysk USB w komputerze, aby uruchomić program.

Aby zabezpieczyć bezpieczne dyski USB, kliknij opcję Nie chroń i wprowadź poprawne hasło, aby ponownie uzyskać dostęp do danych. Kolejną wielką cechą USB Secure jest to, że nie wymaga żadnych uprawnień administratora do uruchomienia, a zatem nie ma potrzeby instalowania go na drugim końcu, aby odzyskać chronione dane. Program obsługuje również plug & play i pyta o hasło natychmiast po podłączeniu napędu. USB Secure działa na wszystkich wersjach 32-bitowych i 64-bitowych systemów Windows 7, Vista, XP, 2008 Server i 2003 Server.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
USB Secure, 2.2.1 dla Windows
Wymagania:
  • Windows 8,
  • Windows 8.1,
  • Windows XP,
  • Windows 98,
  • Windows 7,
  • Windows 10
Język:
English
Dostępne języki:
  • English,
  • German,
  • Spanish
Licencja:
Wersja testowa
Dodano datę:
Thursday, November 22nd 2018
Autor
NewSoftwares.net

https://www.newsoftwares.net

SHA-1:
c264c29d3e11016d763e60d2f19792787e11b91b
Filename:
usb-secure-en.exe

USB Secure dla PC

2.2.1

NewSoftwares.net(Wersja testowa)

Ocena użytkownika5

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 2.2.1 USB Secure. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama