Reklama

Adobe DNG Converter dla Mac

14.5

Adobe(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Reklama

Zalety oprogramowania Adobe DNG Converter

Adobe DNG Converter to łatwe w użyciu narzędzie, które umożliwia konwersję obrazów cyfrowych z prawie wszystkich typów aparatów cyfrowych do formatu DNG. Większość aparatów cyfrowych wykorzystuje zastrzeżone formaty, co utrudnia przesyłanie plików RAW między różnymi urządzeniami, a nawet otwieranie ich na komputerach. Zaletą formatu DNG jest to, że pliki DNG mają jakość reprezentacji obrazu, jeśli chodzi o algorytmy kompresji. Chociaż pliki DNG używają tego samego formatu, co oryginalny plik obrazu, są one kompresowane przez wiele warstw, a współczynnik kompresji jest lepszy, ponieważ wynikowy obraz jest znacznie lepszej jakości w porównaniu z oryginalnym obrazem. Niektóre z dostępnych obecnie urządzeń cyfrowych obsługują również inne formaty kompresji, takie jak PICT, PDF, BMP, GIF, TIFF itp.

Oprogramowanie Adobe DNG konwerter ma profil zarówno profesjonalny, jak i użytkownika. Profil profesjonalny jest przeznaczony dla tych, którzy wymagają wysokiej jakości i wysoce zoptymalizowanej wydajności od swoich aplikacji do edycji i przywracania zdjęć. Z drugiej strony narzędzia profilu użytkownika są przeznaczone dla przeciętnego fotografa cyfrowego, który również doceniłby wygodę oferowaną przez prostą, intuicyjną i szybką obsługę DNG. Adobe DNG zapewnia doskonały stosunek jakości do ceny i jest wysoce funkcjonalny, jeśli chodzi o edycję fotografii cyfrowej. Poniższe cechy DNG są najważniejsze, jeśli chodzi o fotografię cyfrową.

Oprogramowanie Adobe DNG konwerter oferuje fotografom kilka przydatnych korzyści. Jedną z głównych korzyści zapewnianych przez specyfikację DNG jest to, że obrazami przechowywanymi w formie cyfrowej można łatwo manipulować. Możesz stosować filtry, wyostrzać obrazy i tworzyć nowe kolory i kontrast. Co więcej, możesz manipulować obrazami za pomocą pociągnięć pędzla, efektów kolorystycznych i klonowania, aby tworzyć nowe obrazy. W rzeczywistości specyfikacja Adobe DNG oferuje szeroką gamę funkcji, jeśli chodzi o edycję plików graficznych. Dlatego w momencie zakupu konwertera Adobe DNG z pewnością odczujesz niezwykłe korzyści.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Adobe DNG Converter, 14.5 dla Mac
Wymagania:
  • Mac OS X
Język:
English
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
Adobe

https://www.adobe.com/sea/

SHA-1:
0480dc8b4c83a14be17744f37cbae09b9f8121a6
Filename:
DNGConverter_14_5.dmg

Adobe DNG Converter dla Mac

14.5

Adobe(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 14.5 Adobe DNG Converter. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama