Reklama

Adobe Illustrator CC for Mac

2019

Adobe(Płatność)

Ocena użytkownika7

Reklama

Adobe Illustrator dla komputerów Mac umożliwia tworzenie ikon, logo, rysunków, typografii i ilustracji. Mogą być następnie wykorzystywane do różnych platform, w tym; druk, Internet, wideo i urządzenia mobilne. Twórcy standardowego oprogramowania do grafiki wektorowej opisują to jako „najnowocześniejszą ilustrację”.

Z produktu korzystają miliony projektantów i artystów. Dzięki Adobe Illustrator na komputery Mac są w stanie tworzyć kultowe dzieła dowolnej wielkości, a także typografię, która „mówi wszystko”. Dokładnie to Adobe stara się stworzyć; możliwość zwracania uwagi przez użytkowników w dowolnym miejscu.

Reklama

Świetna użyteczność.

Rozpoczęcie pracy z programem Adobe Illustrator na komputery Mac jest niezwykle łatwe. Dostępne są samouczki krok po kroku, które obejmują wszystko, od podstaw po zaawansowane techniki. Wszystko jest również odwzorowane i zorganizowane w przyjemny sposób, umożliwiając użytkownikowi jak najlepsze wykorzystanie zgrabnego i prostego interfejsu.

Ten program jest coraz lepszy dzięki regularnym wdrażaniom nowych funkcji. Dowolne gradienty, globalna edycja, dostosowywalny pasek narzędzi oraz podgląd prezentacji / przycinania są tam z najpopularniejszymi funkcjami.

Potężny ilustrator.

Adobe Illustrator dla komputerów Mac może pomóc w tworzeniu wyróżniających się grafik wektorowych na każdy projekt lub okazję. Dzięki swojej precyzji, mocy i bogatemu zestawowi narzędzi cieszy się światowym uznaniem. Nowe narzędzie Touch Type daje użytkownikowi jeszcze większą kontrolę nad typem.

Możesz także umieszczać wiele plików jednocześnie, projektować z większą swobodą i cieszyć się nowym poziomem kreatywności. Adobe Illustrator dla komputerów Mac skupił się na poprawie wielu obszarów, w tym; Obszar roboczy, rysunek, kolor, malowanie i typ. Po udoskonaleniu projektu dostępnych jest również wiele opcji eksportu.

Dolna linia.

Ogólnie rzecz biorąc, program Adobe Illustrator na komputery Mac to najlepsza opcja, jeśli szukasz prostego, ale potężnego rozwiązania. Pochodzący z uznanej marki, ten produkt zapewnia mnóstwo ilustracji i kreatywnych możliwości dla początkujących i zaawansowanych użytkowników.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Adobe Illustrator CC for Mac, 2019 dla Mac
Wymagania:
  • Mac OS X
Język:
Polish
Dostępne języki:
  • Polish,
  • English,
  • German,
  • Spanish,
  • French,
  • Italian,
  • Japanese,
  • Chinese
Licencja:
Płatność
Dodano datę:
Tuesday, April 2nd 2019
Autor
Adobe

https://www.adobe.com/

Adobe Illustrator CC for Mac

2019

Adobe(Płatność)

Ocena użytkownika7

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 2019 Adobe Illustrator CC for Mac. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Reklama