Reklama

atMonitor dla Mac

2.8

atPurpose Technologies(Wersja testowa)

Ocena użytkownika8

Reklama

Co jest na monitorze?

Atmonitor wierzymy, że wszyscy na rynku rozumieją, jak ważne jest utrzymywanie i działanie systemu. Dzięki naszemu nagradzanemu produktowi Atmonitor nie tylko będziesz mieć narzędzia potrzebne do skutecznego rozwiązywania problemów, ale także zapewnisz płynną i efektywną pracę systemu. Dzięki wielu przydatnym funkcjom w Monitorze będziesz mógł zrobić wszystko, od automatycznego zapisywania ikon pulpitu, ustawień pulpitu i informacji o pulpicie w centralnej bibliotece panelu sterowania, od monitorowania szybkości procesora, temperatury i napięcia po statystyki ruchu sieciowego i rzeczywiste monitorowanie czasu pracy Twojej sieci komputerowej. Dodatkowo At Monitor jest w stanie zapewnić mnóstwo narzędzi zaprojektowanych tak, aby korzystanie z komputera było jak najbardziej bezbolesne. Niektóre inne przydatne funkcje obejmują:

Mac OS X był nękany problemami w przeszłości i nadal pozostaje głównym celem wielu złośliwych programistów. Wiele z tych problemów jest wynikiem złych praktyk bezpieczeństwa lub nawet niezabezpieczonych instalacji nowego oprogramowania. At Monitor udostępnia wiele narzędzi przeznaczonych dla komputerów Mac, które rozwiązują ten problem i chronią komputer Mac przed najnowszymi zagrożeniami. At Monitor oferuje aplikację, która monitoruje zachowanie procesora, co pozwala monitorować wydajność i kondycję systemu. Ponadto aplikacja umożliwia monitorowanie wszystkich procesów komputera, co pozwala identyfikować i usuwać błędy, które mogą spowolnić działanie komputera Mac. To potężne narzędzie w Monitorze umożliwia szybką ocenę aktualnej wydajności i stanu komputera Mac oraz pomaga w poprawie wydajności i stanu komputera Mac.

Wraz z tym potężnym narzędziem At Monitor oferuje unikalne rozwiązanie hybrydowe dla profesjonalistów sieciowych, którzy potrzebują w pełni funkcjonalnego narzędzia do monitorowania sieci, wraz z interfejsem graficznym, który jest w stanie generować alerty na żądanie. Ponadto At Monitor został zaprojektowany z obszerną bazą danych zawierającą ponad 500 milionów różnych kluczy rejestru, które można przechwycić i przeanalizować w celu określenia problemów związanych z rejestrem. Dodatkowo At Monitor jest kompatybilny z wieloma innymi ważnymi narzędziami, takimi jak ACD, Fastfs, G Clyde, HKEYs, Rejestrator klawiszy, Logitech Trackball, Log Parser i wieloma innymi. Jeśli chcesz uzyskać te i więcej funkcji, odwiedź naszą stronę internetową.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
atMonitor, 2.8 dla Mac
Wymagania:
  • Mac OS X
Język:
English
Licencja:
Wersja testowa
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
atPurpose Technologies

http://www.atpurpose.com

SHA-1:
f4ecfee5ab803ddc97fbfa303e63890371fdc299
Filename:
atmonitor.zip

atMonitor dla Mac

2.8

atPurpose Technologies(Wersja testowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 2.8 atMonitor. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Reklama