Reklama

Chromium for Mac

96.0.4664.93

freesmug(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Reklama

Przeglądarka open source

Projekt przeglądarki Chromium typu open source zawierający kod źródłowy wielu przeglądarek, takich jak Google Chrome, Opera i Brave Browser. Został wydany przez Google w tym samym czasie, co przeglądarka Chrome. Jest teraz zarządzany przez The Chromium Project, społeczność programistów, której celem jest stworzenie szybkiej, stabilnej i bezpiecznej formy przeglądania stron internetowych. Każdy projektant aplikacji lub programista może włączyć się do społeczności Chromium za pośrednictwem WebKit. Zobaczysz, że Chromium ma architekturę wieloprocesową, która integruje silnik Javascript V8. Możesz także dyskutować z innymi użytkownikami Chromium na oficjalnym forum, a także zgłaszać wszelkie błędy, które wymagają naprawy.

Funkcjonalność

Podstawową częścią Chromium jest silnik JavaScript typu open source. Pozwala aplikacjom internetowym szybko reagować i pozostać stabilnym. Silnik V8 usuwa wszelkie wąskie gardła w zakresie wydajności i innowacji. Tak więc nie ma ograniczenia co do liczby kodów JavaScript, które mogą być użyte w aplikacji. Silnik ma również wydajny system zarządzania pamięcią, który może skutkować szybkim przydzielaniem obiektów i niewielkimi przerwami w zbieraniu śmieci dla aplikacji internetowych.

Chromium korzysta również z silnika renderującego WebKit. Umożliwia to każdemu użytkownikowi dostęp do stron internetowych i aplikacji internetowych. WebKit to lekkie narzędzie, które pozwala rozwijać lub ulepszać przeglądarki wieloprocesowe. Silnik pomaga również w osiągnięciu celu piaskownicy Chromium; WebKit nie ma dostępu do lokalnego systemu plików ani systemu widgetów. Dzięki niemu strony internetowe mogą natychmiast wyświetlać się na ekranie.

Reklama

Komponent piaskownicy Chromium jest kluczem do ochrony komputera przed złośliwym oprogramowaniem. Uruchamiając części przeglądarki w wirtualnym pudełku, Chromium jest w stanie ograniczyć ataki użytkowników, którzy chcą skorzystać z błędów w systemie. Zapobiegnie to automatycznemu instalowaniu oprogramowania i odczytywaniu plików na twardym dysku przez złośliwe witryny.

Rozbudowane narzędzie dla programistów

Dzięki Chromium masz dostęp zarówno do procesu przeglądarki, jak i silnika renderowania. Dzięki dwóm głównym modułom Chromium możesz tworzyć własne aplikacje i narzędzia internetowe. Możesz także przyczynić się do rozwoju Chromium. Wbudowane narzędzia pomogą Ci stworzyć szybką i stabilną stronę internetową, która jest w stanie chronić się przed złośliwym oprogramowaniem. Jeśli chcesz rozpocząć kodowanie lub tworzenie aplikacji lub stron internetowych, możesz użyć Chromium na urządzeniach Mac z systemem OS X 10.6 lub nowszym.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Chromium for Mac, 96.0.4664.93 dla Mac
Wymagania:
  • Mac OS X
Język:
English
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Thursday, June 27th 2019
Autor
freesmug

http://www.freesmug.org/

SHA-1:
7f59625a2801dac0142927212f36d046e084ae4f
Filename:
Chromium.app.ungoogled-96.0.4664.93.zip

Chromium for Mac

96.0.4664.93

freesmug(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 96.0.4664.93 Chromium for Mac. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama