Reklama

Boxcryptor for Mac

2.25.954

Secomba GmbH(Darmowa)

Ocena użytkownika10

Reklama

Przechowywanie w chmurze jest obecnie modne. Od Boxa po Yandex i wszystko pomiędzy, wygląda na to, że wszyscy wskoczyli na pokład, przechowując swoje dane w środowisku chmurowym. Oznacza to, że wszyscy oprócz bardzo świadomych bezpieczeństwa. Jeśli skategoryzujesz się w tym przedziale, zdecydowanie powinieneś sprawdzić Boxcryptor dla komputerów Mac.

Coraz więcej osób boryka się z dodatkowymi poziomami bezpieczeństwa w „bezpiecznych” aplikacjach i usługach. Boxcryptor dla komputerów Mac to narzędzie szyfrujące nowej generacji „na dysku”, które właśnie to robi.

Usługa polega na pobieraniu plików przechowywanych w lokalizacjach chmurowych i szyfruje je za pomocą algorytmów szyfrujących AES-256 i RSA w celu zabezpieczenia danych. Aby skonfigurować Boxcryptor dla komputerów Mac, po prostu zainstaluj aplikację, wybierz platformy chmurowe do szyfrowania i wybierz szyfrowanie plików (niedostępne w wersji darmowej). Gdy tylko nowe pliki zostaną zapisane na dysku Boxcryptor, są one automatycznie szyfrowane. Aby zaszyfrować istniejące pliki, po prostu kliknij prawym przyciskiem myszy pliki w Finderze (lub Eksploratorze) i włącz szyfrowanie. Aby odblokować folder Boxcryptor i wyświetlić pliki, wystarczy uruchomić aplikację BoxCryptor dla komputerów Mac, przejść do zaszyfrowanego folderu i wprowadzić hasło.

Reklama

Boxcryptor na komputery Mac obsługuje prawie wszystkich dostawców pamięci masowej w chmurze: Google Drive, One Drive, One Drive Business, Dropbox, Box, Amazon S3, CloudMe, iCloud, SugarSync i Yandex.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Boxcryptor for Mac, 2.25.954 dla Mac
Rozmiar pliku:
10.27 MB
Wymagania:
  • Mac OS X
Język:
Polish
Dostępne języki:
  • Polish,
  • English,
  • German,
  • Spanish,
  • French,
  • Italian,
  • Japanese,
  • Chinese
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, August 3rd 2018
Autor
Secomba GmbH

https://www.boxcryptor.com

SHA-1:
85814ae307d3656eff4f3303180706abbb48c4f9

Boxcryptor for Mac

2.25.954

Secomba GmbH(Darmowa)

Ocena użytkownika10

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 2.25.954 Boxcryptor for Mac. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama