Reklama

BPM Analyzer dla Mac

1.0.1

Mixmeister(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Korzystanie z analizatorów BPM na laptopie lub komputerze Mac

Prostym sposobem na uporządkowanie biblioteki muzycznej jest analizator BPM. Jest to bezpłatne pobieranie, które umożliwia przeglądanie biblioteki w widoku wykresu. Wybierz utwór z listy utworów i naciśnij przycisk „BPM”. Wyświetlacz BPM pokaże milisekundy, centy, uderzenia na minutę lub sekundy na utwór.

Użytkownicy komputerów Mac: Istnieje wiele bezpłatnych aplikacji BPM Analyzer dostępnych dla użytkowników komputerów Mac w sklepie Apple App Store. Na przykład Launchpad nic nie kosztuje i jest bardzo przydatny. Darmowa wersja umożliwia słuchanie utworu i przeglądanie albumu również na iPhonie. Launchpad umożliwia także bezpośrednie uruchomienie dowolnej innej aplikacji BPM na komputerze Mac. Jeśli potrzebujesz więcej funkcji, niektóre z płatnych aplikacji BPM są również bardzo przydatne.

Zaleca się uruchamianie aplikacji z „BPM Analyze” jako nazwą aplikacji podczas uruchamiania jej na komputerze Mac. Spowoduje to uruchomienie aplikacji, ale zostaw komputer w spokoju. Po krótkim czasie powinieneś być w stanie otworzyć aplikację i wyświetlić swoje pliki. To tylko kilka rzeczy, które pomogą Ci poznać analizatory BPM dla laptopa Mac lub komputera PC.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
BPM Analyzer, 1.0.1 dla Mac
Wymagania:
  • Mac OS X
Język:
Angielski
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
Mixmeister

http://www.mixmeister.com

SHA-1:
496d519dc0b80d5acda6b7f7ea936fdfdbe4e84a
Filename:
bpm-analyzer-1-0-1-en-mac.zip

BPM Analyzer dla Mac

1.0.1

Mixmeister(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 1.0.1 BPM Analyzer. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama