Reklama

Clear Day

2.0.1

vimov(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Reklama

Clear Day zapewnia aktualne informacje o pogodzie i pomaga użytkownikom zachować kartę bieżącej lokalizacji i miejsc, które planują odwiedzić. Po pobraniu tej aplikacji otrzymujesz aktualizacje na żywo, które pomogą Ci w planowaniu podróży. Aplikacja jest naprawdę prosta w obsłudze i ma bardzo intuicyjny interfejs użytkownika. Po pobraniu Weather HD ze sklepu iTunes wystarczy postępować zgodnie z kilkoma wskazówkami, a następnie oprogramowanie może dostarczyć prognozę pogody. Zasadniczo jest to kolejna aplikacja do prognozowania pogody, ale jej prosta konstrukcja ma bardziej intuicyjną moc, dzięki czemu jest jeszcze bardziej użyteczna.

Gdy tylko aplikacja zostanie skonfigurowana na komputerze Mac, masz dostęp do obrazów w wysokiej rozdzielczości, które przedstawiają stan obszaru, w którym się znajdujesz. Istnieje około 2 milionów lokalizacji monitorowanych przez aplikację. Ponadto zapewnia 3-godzinne prognozy, a także prognozę 7-dniową, jeśli chcesz zaplanować nieco dalej. Istnieje również w pełni animowana mapa radarowa, która zawiera statystyki dotyczące wilgotności, temperatury i danych satelitarnych, a także nową funkcję, która zapewnia fazy księżyca. Ponadto poznasz dokładne czasy i lokalizacje wschodu i zachodu słońca. Ci, którzy mieszkają w Europie i Stanach Zjednoczonych, będą mieli dostęp do niektórych poważnych aktualizacji pogody, aby mogli otrzymywać powiadomienia o nadchodzących sytuacjach.

Aplikacja ma bardzo sztywną strukturę, ale jest zdecydowanie wiarygodnym źródłem aktualizacji pogody. Nie ma możliwości zmiany dostawcy danych pogodowych, którym jest obecnie Weather Underground. Aplikacja jest dostępna również bezpośrednio z paska menu. Jednak jedynym problemem z tą aplikacją jest to, że aktualizuje warunki pogodowe dopiero po 3 godzinach. W krytycznych przypadkach może to stanowić ogromny problem dla użytkowników, ale ogólnie rzecz biorąc, jest to świetna aplikacja pogodowa z dokładnymi wynikami.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Clear Day, 2.0.1 dla Mac
Wymagania:
  • Mac OS X
Język:
Polish
Dostępne języki:
  • Polish,
  • English,
  • German,
  • Spanish,
  • French,
  • Italian,
  • Japanese,
  • Chinese
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Wednesday, April 30th 2014
Autor
vimov

https://www.vimov.com

Clear Day

2.0.1

vimov(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 2.0.1 Clear Day. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Reklama

Reklama