Reklama

DaVinci Resolve dla Mac

16

Blackmagic Design Pty. Ltd.(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Reklama

Członkowie zespołu Blackmagic Design słusznie są dumni ze swojego produktu DaVinci Resolve 16 i wielu nowych funkcji. Twierdzą, że jest to jedyne na świecie rozwiązanie, które łączy profesjonalną edycję 8K, efekty wizualne, korekcję kolorów i postprodukcję audio w jednym narzędziu programowym.

Tak więc możesz jednym kliknięciem poruszać się między edycją, efektami, kolorem i dźwiękiem. Podobno jest to również jedyne rozwiązanie przeznaczone do współpracy wielu użytkowników. Oznacza to, że redaktorzy, kolorystycy, asystenci, projektanci dźwięku i artyści VFX mogą jednocześnie pracować nad tym samym projektem w czasie rzeczywistym.

Ekscytujące nowe funkcje

Ta najnowsza aktualizacja jest szczególnie poszukiwana dzięki szeregowi nowych funkcji. Nowa strona cięcia szczególnie przykuła uwagę, ponieważ została zaprojektowana specjalnie dla redaktorów, którzy muszą pracować szybko i napiętych terminów.

Reklama

Tymczasem nowy silnik DaVinci Neural Engine korzysta z uczenia maszynowego, aby wprowadzać nowe, potężne funkcje, takie jak wykrzywienie prędkości, rozpoznawanie twarzy i inne. Fusion jest zauważalnie szybszy, a Fairlight dodaje wciągające 3D Audio.

Nie zapominajmy, że klipy dopasowania umożliwiają zastosowanie efektów i ocen do klipów na osi czasu. Następnie możesz „szybko wyeksportować”, aby przesłać projekty do YouTube i Vimeo z dowolnego miejsca w aplikacji. Nowe przyśpieszone zakresy GPU mogą również zapewnić więcej opcji monitorowania technicznego niż kiedykolwiek wcześniej.

Tak więc, jak mówi Blackmagic Design, DaVinci Resolve 16 to „masowe wydanie” z setkami funkcji poszukiwanych bezpośrednio przez klientów.

Kompletny pakiet

Trudno wymyślić ważną funkcję, której DaVinci Resolve 16 nie ma w zbrojowni. Możesz cieszyć się niesamowitymi przejściami wideo i efektami, które można później dostosować. Dostępne są również czysto cyfrowe narzędzia audio, bez względu na to, czy szukasz muzyki, czy chcesz nagrać własną narrację.

Jeśli więc masz pełną optymalizację wideo - trafiłeś we właściwe miejsce! Stabilizacja wideo sprawi, że drgania aparatu zostaną zredukowane. Możesz także przyspieszyć, zwolnić lub cofnąć dowolny klip wideo podczas odtwarzania. Można także dostroić inne efekty wizualne, a obsługa wtyczek umożliwia dodanie tysięcy narzędzi i efektów.

Lista naprawdę trwa! Na stronie Blackmagic Design znajduje się objaśnienie wszystkich najważniejszych funkcji DaVinci Resolve 16. Po posortowaniu treści wideo możesz udostępnić je rodzinie i znajomym za pomocą kilku kliknięć, czy to w mediach społecznościowych, na urządzeniach mobilnych, czy na płycie DVD.

Dolna linia?

Ogólnie rzecz biorąc, bez względu na to, czy jesteś indywidualnym artystą, czy członkiem zespołu współpracującego, DaVinci Resolve 16 może zmienić zasady gry. Został wykorzystany w wysokiej jakości postprodukcji i wykończeniu większej liczby programów telewizyjnych, filmów i reklam niż jakiekolwiek inne oprogramowanie bez powodu!

Tak, jest wyposażony w kilka całkiem zaawansowanych funkcji, ale nie jest to powód, aby zniechęcać się do zakupu tego pierwszorzędnego oprogramowania. Przyjazny i intuicyjny interfejs użytkownika oraz możliwości szkolenia pomagają zwiększyć dostępność tego produktu, co oznacza, że każdy może czerpać z niego jak najwięcej, niezależnie od tego, nad czym pracuje.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
DaVinci Resolve, 16 dla Mac
Język:
German
Dostępne języki:
  • German,
  • Spanish,
  • French
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Tuesday, May 21st 2019
Autor
Blackmagic Design Pty. Ltd.

https://blackmagicdesign.com

DaVinci Resolve dla Mac

16

Blackmagic Design Pty. Ltd.(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 16 DaVinci Resolve. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama