Reklama

Dr. Web

11.1.5

Doctor Web(Wersja testowa)

Ocena użytkownika9

Reklama

Rozwiązanie antywirusowe dla systemu macOS

Dr. Web to pakiet oprogramowania firmy Anti-malware, Doctor Web. Podstawowe komponenty programu składają się z silnika antywirusowego i bazy danych wirusów. Są one połączone z analizatorem heurystycznym. Razem powstrzymują nieznane wirusy przed włamaniem się do urządzenia. Te elementy są rygorystycznie aktualizowane. Obejmuje to dodatkowe podpisy dla baz wirusów. Środki te mają na celu utrzymanie aktualności oprogramowania.

składniki

Pakiet składa się z tych komponentów i funkcji:

Reklama

SpIDer Guard: natywny składnik antywirusowy Dr. Web. Jednocześnie otwiera i skanuje pliki w czasie rzeczywistym.

SpIDer Gate: drugi natywny składnik antywirusowy Dr. Web. Kontroluje dostęp do zasobów internetowych, blokując wszystkie złośliwe obiekty przed przychodzącym ruchem HTTP.

Skaner: jest to składnik wykrywający wirusy. Jest to szybki, w pełni funkcjonalny i konfigurowalny skaner. Daje to uprawnienia do neutralizowania wykrytych zagrożeń, w szczególności do leczenia, usuwania lub przenoszenia do Kwarantanny. Robi to poprzez wykrywanie zagrożenia i reagowanie zgodnie z ustawieniami preferencji. Możesz także ostrzec skaner, jeśli podejrzewasz plik.

Kwarantanna: natywny folder Dr. Web. Służy do izolowania zainfekowanych plików lub innych rodzajów zagrożeń.

wymagania systemowe

Dr. Web można zainstalować na urządzeniach Apple z systemem Mac OS 10.7 lub nowszym.

Kolejnym pakietem antywirusowym dla systemu macOS jest Bitedefender. Oprogramowanie można zainstalować na urządzeniach macOS i iOS. Może nie tylko blokować złośliwe oprogramowanie, ale także zapewnia szyfrowanie plików, zaporę ogniową i funkcje antyspamowe,

Znakomite wykrywanie wirusów

Funkcje Dr. Web trzymają wirusy na dystans. Monitorowanie w czasie rzeczywistym jest obsługiwane przez technologię antywirusową dostępną podczas uzyskiwania dostępu. Nie może zostać zakończony przez inne aplikacje, ani wirusy nie mogą przez niego przechodzić.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Dr. Web, 11.1.5 dla Mac
Wymagania:
  • Mac OS X
Język:
Polish
Dostępne języki:
  • Polish,
  • English,
  • Chinese,
  • German,
  • Spanish,
  • French,
  • Italian,
  • Japanese,
  • Russian
Licencja:
Wersja testowa
Dodano datę:
Tuesday, March 3rd 2020
Autor
Doctor Web

https://www.free.drweb.com

Dr. Web

11.1.5

Doctor Web(Wersja testowa)

Ocena użytkownika9

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 11.1.5 Dr. Web. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Reklama