Reklama

DVD Software Toolkit for Mac

6.3.80

Aiseesoft Studio(Wersja testowa)

Ocena użytkownika10

Reklama

DVD Software Toolkit dla komputerów Mac, od Aiseesoft, to kompleksowy pakiet aplikacji, który zapewnia liczne zaawansowane narzędzia, za pomocą których można tworzyć, konwertować, kopiować i edytować filmy DVD.

DVD Software Toolkit dla komputerów Mac zawiera następujące aplikacje: Aiseesoft Mac Video Converter Ultimate, Aiseesoft DVD Creator dla komputerów Mac, Aiseesoft Mac Blu-Ray Player, Aiseesoft 3D Converter dla komputerów Mac i Mac FoneTrans. Wszystko to daje wszechstronny wybór narzędzi dla komputera Mac, umożliwiających wykonanie niemal każdego zadania, które chcesz mu wykonać.

Reklama

Za pomocą Aiseesoft Mac Video Converter Ultimate możesz dodawać filmy, dostosowywać wygląd i atrybuty, a następnie konwertować je na inny format, w tym MP4, AVI, FLV, MKV i MOV.

Aiseesoft DVD Creator na komputery Mac umożliwia dodawanie plików filmowych z komputera i nagrywanie ich na dyski DVD. Możesz wybrać typ DVD, etykietę głośności, dodać ścieżki audio lub napisy.

Aiseesoft Mac Blu-ray Player umożliwia odtwarzanie dowolnych płyt Blu-ray lub plików Blu-ray na komputerze Mac.

Aiseesoft 3D Converter dla komputerów Mac pozwala konwertować filmy 2D na filmy 3D. Zapewnia obsługę szerokiej gamy formatów plików wideo, a także może przekształcać filmy 3D w filmy 2D. To świetne narzędzie, jeśli nie możesz odtwarzać klipów 3D na komputerze Mac.

Wreszcie, Mac FoneTrans to proste i intuicyjne narzędzie, które pozwala przesyłać dane z telefonu na komputer Mac i odwracać proces. Twoje urządzenia mobilne są automatycznie rozpoznawane po podłączeniu. Następnie możesz po prostu wyszukać pliki i foldery w nich przechowywane.

Ogólnie rzecz biorąc, Aiseesoft DVD Software Toolkit dla komputerów Mac to dobrze zbudowany zestaw narzędzi, które umożliwiają wykonywanie różnych operacji edycji, kopiowania i konwersji wideo. Aplikacje są łatwe w nawigacji i obsługują wiele różnych formatów.

Szukasz wersji DVD Software Toolkit dla systemu Windows dla systemu Windows? Pobierz tutaj

Reklama

Techniczne

Tytuł:
DVD Software Toolkit for Mac, 6.3.80 dla Mac
Wymagania:
  • Mac OS X
Język:
Polish
Dostępne języki:
  • Polish,
  • English,
  • German,
  • Spanish,
  • French,
  • Italian,
  • Japanese,
  • Chinese
Licencja:
Wersja testowa
Dodano datę:
Wednesday, November 16th 2016
Autor
Aiseesoft Studio

https://www.aiseesoft.com

DVD Software Toolkit for Mac

6.3.80

Aiseesoft Studio(Wersja testowa)

Ocena użytkownika10

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 6.3.80 DVD Software Toolkit for Mac. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Reklama