Reklama

ESET Cyber Security Pro for Mac

6.6.300.1

ESET(Wersja testowa)

Ocena użytkownika4

Reklama

ESET Cyber Security Pro dla komputerów Mac to wszechstronny pakiet zabezpieczeń, który łączy maksymalną ochronę przy jednoczesnym wykorzystaniu jak najmniejszej ilości zasobów systemowych.

Oprogramowanie zabezpieczające dla komputerów Mac firmy Eset konsekwentnie osiąga wysokie wyniki we wszystkich głównych niezależnych laboratoriach testowych i ma sprawdzoną historię zapewniania ochrony użytkownikom Apple. I na wypadek, gdybyś się zastanawiał, tak, nawet użytkownicy komputerów Mac potrzebują oprogramowania zabezpieczającego.

Reklama

Kluczowe cechy:

 • Ochrona poczty e-mail firmy ESET jest domyślnie włączona.
 • Ochrona poczty e-mail działa niezależnie od dowolnego klienta poczty e-mail, niezależnie od tego, czy używa protokołu POP3 czy IMAP.
 • Obsługuje starsze systemy operacyjne MAC aż do Snow Leopard (10.6).
 • Konsekwentnie wysokie wyniki niezależnych laboratoriów testujących złośliwe oprogramowanie.

Instalacja jest zgodna z oczekiwaniami, szybka i łatwa. Chociaż podczas procesu instalacji trzeba podjąć kilka decyzji, wszystkie zasadniczo polegają albo na kliknięciu „tak”, albo „nie”, a instalator ESET nie próbuje zainstalować żadnego darmowego oprogramowania lub oprogramowania typu bloatware innej firmy, co jest miłe i odświeżające. Dla spokoju, po prostu przeczytaj, o co pyta, i kliknij tak, aby uzyskać pełną ochronę.

Po zainstalowaniu ESET zaktualizuje się do najnowszej wersji i automatycznie pobierze najnowsze aktualizacje wirusów i zabezpieczeń. ESET sam ustawia się, aby zaplanować szybkie skanowanie antywirusowe przy logowaniu użytkownika i po każdej aktualizacji sygnatur

Pod względem wyglądu i łatwości zrozumienia ESET przoduje. Proste menu po lewej stronie zapewnia pełny dostęp do funkcji programu. Znacznik wyboru na zielonym tle sygnalizuje, że wszystko działa, i powinna to być domyślna pozycja, w której się znajdujesz po zainstalowaniu i uruchomieniu pierwszego skanowania.

Program ESET Cyber Security Pro dla komputerów Mac dobrze radzi sobie z komputerem Mac, rutynowo aktualizuje go, skanuje w tle, a także skanuje pobrane pliki. Jeśli jednak masz ochotę na odrobinę większego zaangażowania, zawsze możesz przeprowadzić niestandardowe skanowanie określonych dysków lub folderów oraz nośników wymiennych.

Biorąc wszystko pod uwagę, ESET Cyber Security Pro dla komputerów Mac oferuje doskonałą automatyczną ochronę, spokój ducha i bezpieczeństwo. Oprogramowanie nie gromadzi zasobów i przez większość czasu nawet go nie znasz.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
ESET Cyber Security Pro for Mac, 6.6.300.1 dla Mac
Rozmiar pliku:
121.19 MB
Wymagania:
 • Mac OS X
Język:
Polish
Dostępne języki:
 • Polish,
 • English,
 • German,
 • Spanish,
 • French,
 • Italian,
 • Japanese,
 • Chinese
Licencja:
Wersja testowa
Dodano datę:
Sunday, June 24th 2018
Autor
ESET

https://www.eset.com

SHA-1:
b94e970fc6bb4fba3113079f97d30200f71bf709

ESET Cyber Security Pro for Mac

6.6.300.1

ESET(Wersja testowa)

Ocena użytkownika4

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 6.6.300.1 ESET Cyber Security Pro for Mac. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Reklama