Reklama

Ganglia for Mac

3.7.2

The Ganglia Development Team(Darmowa)

Ocena użytkownika4

Reklama

Ganglia dla komputerów Mac to skalowalny rozproszony system monitorowania dla systemów obliczeniowych o wysokiej wydajności, takich jak klastry i siatki. Opiera się na hierarchicznym projekcie skierowanym do federacji klastrów. Służy do łączenia klastrów w kampusach uniwersyteckich i na całym świecie i może być skalowany, aby obsługiwać klastry z 2000 węzłami.

Ganglia na komputery Mac wykorzystuje powszechnie stosowane technologie, takie jak XDR do kompaktowego, przenośnego transportu danych, XML do reprezentacji danych oraz RRDtool do przechowywania i wizualizacji danych. Aplikacja wykorzystuje starannie zaprojektowane struktury danych i algorytmy w celu osiągnięcia bardzo niskich kosztów ogólnych na węzeł i wysokiej współbieżności. Implementacja Ganglia dla komputerów Mac jest solidna i została przeniesiona do szerokiego zestawu systemów operacyjnych i architektur procesorów.

Ganglia na komputery Mac jest dystrybuowana jako jedno archiwum. Zawiera wszystkie pliki wymagane do wdrożenia aplikacji na stabilnym serwerze WWW. Aby rozpocząć, wystarczy skopiować pliki do katalogu głównego serwera WWW lub do określonego katalogu. Po instalacji możesz uzyskać dostęp do systemu Ganglia z dowolnego komputera, smartfona lub tabletu.

Reklama

Ogólnie rzecz biorąc, Ganglia dla komputerów Mac to świetna aplikacja, która jest łatwa w konfiguracji i ma niewielki wpływ na wydajność serwera.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Ganglia for Mac, 3.7.2 dla Mac
Rozmiar pliku:
1.30 MB
Wymagania:
  • Mac OS X
Język:
Polish
Dostępne języki:
  • Polish,
  • English,
  • German,
  • Spanish,
  • French,
  • Italian,
  • Japanese,
  • Chinese
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, October 23rd 2015
Autor
The Ganglia Development Team

https://www.ganglia.sourceforge.net

SHA-1:
5ea23da8e5b85da53216dd7c742c8154e7aa576e

Ganglia for Mac

3.7.2

The Ganglia Development Team(Darmowa)

Ocena użytkownika4

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 3.7.2 Ganglia for Mac. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Reklama

Reklama