Reklama

IINA

0.0.2

IINA(Darmowa)

Ocena użytkownika9

Reklama

IINA.io (bezpłatny)

IINA na komputery Mac to zaawansowany odtwarzacz wideo przeznaczony dla systemu MacOS 10.11 i nowszych. Pozwala dostosować różne pliki na wiele różnych sposobów. Jest to również program typu open source, który jest na wczesnym etapie komercyjnym i jest regularnie aktualizowany.

Doskonały do tworzenia wideo

Ten program może odtwarzać prawie każdy plik multimedialny, w tym strumienie online w aplikacji za pomocą jednego kliknięcia. Dostosuj ustawienia wideo i audio za pomocą tego odtwarzacza. Twórz napisy, listy odtwarzania i rozdziały, przycinaj wideo i używaj samodzielnego trybu muzycznego dla plików audio.

Reklama

Został zaprojektowany dla najnowszych wersji systemu Mac OS X, więc nadąża za funkcjami takimi jak Force Touch, Picture-in-picture i zaawansowana obsługa paska Touch Bar.

Czysty, prosty design

IINA oferuje użytkownikom czysty i minimalistyczny interfejs użytkownika, który docenią użytkownicy komputerów Mac i MacBook Pro. Elegancki i wyrafinowany tryb ciemności zapewnia nowe kolory, ikony i tekstury oraz pozwala korzystać z programu w ciemnych przestrzeniach bez zmęczenia oczu.

Nadal dodaje się do programu

To oprogramowanie jest wciąż w fazie rozwoju, często pojawiają się nowe aktualizacje i ulepszenia oprogramowania. Użytkownicy mogą poprosić o nowe funkcje bezpośrednio na stronie programisty. IINA dobrze wykorzystuje informacje zwrotne w procesie rozwoju.

Bardzo dobrze i coraz lepiej

IINA oferuje wysoce konfigurowalny odtwarzacz oparty na technologii open source. Daje użytkownikom różnorodne opcje AV i nadąża za najnowszymi funkcjami Mac OS. Teraz jest dobrze i można oczekiwać, że będzie jeszcze lepszy.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
IINA, 0.0.2 dla Mac
Wymagania:
  • Mac OS X
Język:
English
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Tuesday, March 3rd 2020
Autor
IINA

https://lhc70000.github.io/iina/

SHA-1:
87ea64cba2bfa3b27d6fd7ab884201d63672e381

IINA

0.0.2

IINA(Darmowa)

Ocena użytkownika9

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 0.0.2 IINA. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Reklama