Reklama

Labels and Databases dla Mac

1.6.3

Cristallight Software(Wersja testowa)

Ocena użytkownika3

Reklama

Cristallight Etykiety i bazy danych dla komputerów Mac to aplikacja do tworzenia etykiet i projektowania, która zawiera płynnie zintegrowane narzędzie do zarządzania bazami danych.

Oprogramowanie jest intuicyjne i ma elegancki i dobrze zaprojektowany interfejs, który pozwala użytkownikom tworzyć dowolną liczbę i typy etykiet, kopert i kart przy użyciu różnych wbudowanych formatów etykiet, a następnie drukować scalać je z informacjami zawartymi w użytkowniku bazy danych.

Dzięki etykietom i bazom danych Cristallight możesz łatwo dodawać do dokumentów obiekty pól bazy danych, tekst, grafikę i obrazy, pola, owale, linie, wzory w dowolnej czcionce, kolorze lub obrocie, wypełnienia gradientem, kody kreskowe.

Reklama

Aplikacja umożliwia także stosowanie wielu efektów graficznych, takich jak poziom krycia i maska obrazu. Możesz łatwo przełączać się między widokiem bazy danych Mac a widokiem etykiet, natychmiastowym podglądem i sprawić, że praca z drukarką etykiet będzie intuicyjna i szybka.

Oprogramowanie jest dobrze zaprojektowane, a integracja bazy danych jest kluczem. Możesz drukować etykiety z bazy danych, używając jednego rekordu bazy danych lub sekwencji rekordów. Etykiety i bazy danych zawierają obszerną listę papieru etykietowego na liście formatów papieru.

Od strony technicznej możesz drukować etykiety na popularnych arkuszach etykiet od A-One, APLI, Avery i wielu innych producentów w USA, Europie i Azji.

Etykiety i adresy zostały również zaprojektowane do pracy z praktycznie każdą drukarką etykiet, taką jak DYMO LabelWriter, ZEBRA thermal i wiele, wiele innych. Możesz wydrukować dowolną liczbę etykiet, zaczynając od dowolnej pozycji na arkuszu, wykluczyć niektóre etykiety z drukowania, kontrolować spadki, drukowanie offsetów, znaczniki przycięcia i przycięcia.

Zintegrowany moduł bazy danych Etykiety i bazy danych ułatwia przechowywanie i zarządzanie informacjami kontaktowymi (imiona, adresy, numery telefonów itp.). Rekord bazy danych składa się z pól bazy danych, w tym pola obrazu, oraz czterech pól użytkownika, które można dostosowywać.

Jest łatwy w użyciu i oferuje szereg zaawansowanych funkcji, które pomogą Ci naprawdę zarządzać listą kontaktów. Drukuje kody kreskowe liniowe i 2D, tekst i obrazy. Obsługuje typy kodów kreskowych Postnet, Code 128, UPC-A, UPC-E, ISBN, Datamatrix i QRCode. Kody kreskowe można również ustawić tak, aby używały scalania wydruku, tzn. Dane kodu kreskowego są pobierane z bazy danych, tworząc kolejne kody kreskowe podczas drukowania lub eksportując etykiety jako pliki graficzne.

Kluczowe cechy:

  • Zintegrowany moduł bazy danych.
  • Elegancki i dobrze zaprojektowany interfejs.
  • Działa z większością popularnych drukarek.

Podsumowując, etykiety Cristallight i bazy danych dla komputerów Mac to wyjątkowo dobrze zaprojektowane oprogramowanie, które jest warte wypróbowania.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Labels and Databases, 1.6.3 dla Mac
Wymagania:
  • Mac OS X
Język:
English
Licencja:
Wersja testowa
Dodano datę:
Friday, June 30th 2017
Autor
Cristallight Software

http://www.cristallight.com

SHA-1:
1dd621a6acf1e932957b348cb4a66e48d8000759

Labels and Databases dla Mac

1.6.3

Cristallight Software(Wersja testowa)

Ocena użytkownika3

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 1.6.3 Labels and Databases. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama