Reklama

ManyCam for Mac

7.8.6.0

ManyCam(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Reklama

Używaj kamery internetowej z wieloma aplikacjami jednocześnie.

Korzystaj jednocześnie ze Skype, MSN, Ustream i wielu innych aplikacji do obsługi kamer internetowych i audio. To samo możesz zrobić z wirtualnym sterownikiem dźwięku.

Dodaj niesamowite efekty dźwiękowe mikrofonu do swojej transmisji.

Skorzystaj z technologii zmieniacza głosu, aby ukryć swój głos przed lektorem, rozśmieszyć ludzi lub użyć go do oszukiwania znajomych i rodziny. ManyCam może również poprawić jakość dźwięku mikrofonu i zestawu słuchawkowego w porównaniu do większości zwykłych sterowników audio.

Narysuj nad oknem wideo.

Użyj wbudowanego oprogramowania do edycji obrazu, aby narysować lub dodać tekst do transmisji wideo na żywo. Narysuj swój film w Skype, Youtube lub innym oprogramowaniu wideo. Po prostu dodaj ManyCam jako źródło wideo dla dowolnej aplikacji!

Screencast na pulpicie

Reklama

Nagraj pulpit i zapisz wideo na dysku twardym. Możesz także transmitować na żywo usługi czatu wideo na żywo, takie jak Ustream, Justin.tv, Skype i inne. Użyj ManyCam jako źródła wideo na Youtube, aby nagrać wideo na pulpicie.

Obrazek w obrazku

Transmisja „pnp” lub wideo w obrazie za pomocą ManyCam. Screencastuj pulpit, pokazując się w mniejszym oknie wideo w tym oknie. Obraz w obrazie jest przydatny podczas pokazów wideo z kamery internetowej i pokazów na żywo. Zmień swój komputer w studio wiadomości na żywo dzięki funkcji pnp ManyCam.

Przełączaj się między różnymi źródłami wideo.

Przejdź do karty ManyCam Studio Pro, aby szybko przełączać się między źródłami wideo. ManyCam Studio Pro pozwala na maksymalnie 6 źródeł wideo oraz możliwość cięcia lub powolnego przechodzenia między różnymi źródłami. Użyj menu rozwijanego ManyCam w oknie źródłowym, aby dodać kolejną kamerę, zdjęcie, migawkę zdjęcia, wstępnie nagrane wideo, a nawet zrzut ekranu pulpitu jako źródło wideo. Zmień swój komputer w profesjonalne studio do produkcji wideo na żywo dzięki ManyCam.

Twórz własne efekty kamery internetowej.

Twórz niestandardowe efekty twarzy kamery, efekty oczu, efekty w jamie ustnej, efekty włosów i każdy inny rodzaj grafiki kamery internetowej. Podziel się niestandardowym efektem z resztą społeczności ManyCam lub zachowaj go dla siebie.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
ManyCam for Mac, 7.8.6.0 dla Mac
Wymagania:
  • Mac OS X
Język:
English
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Thursday, January 24th 2019
Autor
ManyCam

https://www.manycam.com

SHA-1:
1709f3bdc6502d3b7a5257fd1bbb58aaadd1c5cb

ManyCam for Mac

7.8.6.0

ManyCam(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 7.8.6.0 ManyCam for Mac. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama