Reklama

Remote PC dla Mac

7.6.31

IDrive Inc.(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Bezpłatny zdalny dostęp do komputerów Mac

Zdalny komputer to bezpłatne narzędzie do zdalnego dostępu, takie jak VNC Viewer i TeamViewer, które pozwalają lub Twoi współpracownicy uzyskują dostęp do Twojego Maca z innej lokalizacji. Jeśli jesteś na spotkaniu lub w innej witrynie, możesz szybko się zalogować i przeglądać swoje pliki. To prawie jak dostęp do chmury, ale zamiast tego będziesz mógł uruchamiać aplikacje na swoim komputerze.

Tego typu programy są przydatne, gdy jesteś właścicielem firmy, a Twój zespół IT musi uzyskaj dostęp do komputerów pracowników, aby rozwiązać problemy z systemem macOS lub siecią. Istnieje jednak cena subskrypcji, jeśli chcesz ją zainstalować i korzystać z najlepszych funkcji. Bezpłatna wersja demonstracyjna ma ograniczone dostępne narzędzia.

Dostęp do komputera w dowolnym momencie

Dzięki dostępnemu internetowi będziesz mieć dostęp do urządzenia Mac przez całą dobę, o ile w lokalizacji będzie dostępne zasilanie. Potrzebny będzie również bezpieczny identyfikator, który możesz udostępnić współpracownikom. W zależności od posiadanego planu możesz dodać dowolną liczbę komputerów do platformy.

Reklama

Bezpieczne przesyłanie plików

Nie musisz się martwić o nieautoryzowany dostęp. Zdalny komputer ma zabezpieczenia TLS v 1.2/AES-256, aby hakerzy nie mogli ukraść twoich informacji ani plików. Możesz także dodać hasła i klucze osobiste, aby uzyskać dodatkową ochronę, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Najważniejsze funkcje

Niewiele jest rzeczy, których nie można zrobić z Zdalny dostęp do urządzenia Mac. Możesz swobodnie odtwarzać utwory, wysyłać pliki, czatować, grać w gry, uzyskiwać dostęp do tablicy, drukować i wiele więcej. Możesz przeciągać i upuszczać aplikacje z jednego komputera na drugi. Umożliwia także ponowne uruchomienie systemu operacyjnego.

Nie trzeba instalować

Nie musisz instalować oprogramowania na urządzeniu, z którego próbujesz uzyskać dostęp. Możesz po prostu zalogować się na swoje konto w Internecie, użyć swojego identyfikatora dostępu i hasła i wejść do systemu operacyjnego. Wszystko będzie dla Ciebie dostępne, o ile będziesz mieć stabilne połączenie internetowe.

Dostęp do komputera Mac przez Internet

Zdalny komputer zapewnia wyjątkową obsługę, jeśli potrzebujesz uzyskać dostęp do komputera Mac z dowolnego miejsca lub platformy. Oczywiście instalacja może być darmowa, ale pakiety subskrypcji odblokują wszystkie funkcje. Musisz wybrać ten, który najbardziej Ci odpowiada.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Remote PC, 7.6.31 dla Mac
Wymagania:
  • Mac OS X
Język:
Angielski
Dostępne języki:
  • Angielski,
  • Hiszpański,
  • Niemiecki,
  • Japoński
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
IDrive Inc.

https://www.idrive.com

SHA-1:
7c364403b1c529fa0579a4e0028dc449d620393a
Filename:
Remote_PC_v7.6.31.dmg

Dostępne również na innych platformach

Remote PC dla Mac

7.6.31

IDrive Inc.(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 7.6.31 Remote PC. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Powiązane oprogramowanie

Reklama