Reklama

ShareMouse dla Mac

2.0.53

Bartels Media(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Reklama

Darmowe oprogramowanie myszy dla wielu systemów operacyjnych

ShareMouse to bezpłatna aplikacja, która umożliwia udostępnianie myszy i klawiatury w celu sterowania wieloma komputerami. Działa nawet w różnych systemach operacyjnych. Dopóki wszystkie komputery są podłączone do tej samej sieci co mysz, możesz ich wszystkich używać, a nawet wykonywać takie czynności, jak przeciąganie i upuszczanie plików oraz udostępnianie schowka między urządzeniami.

W celu dalszego aplikacje do udostępniania myszy w systemie operacyjnym, spójrz na Barrier, Teleport i Synergy, które mają podobną funkcjonalność.

Konfiguracja 

Możesz używać ShareMouse do sterowania wieloma komputerami Mac i Windows. Daje Ci wiele dodatkowych możliwości na ekranie, z którymi możesz pracować, a także umożliwia płynną grę za pomocą jednej myszy. 

Reklama

Dzięki wersji standardowej ShareMouse jesteś ograniczony do jeden monitor na komputer. Po uaktualnieniu do wersji Professional możesz podłączyć do czterech monitorów na komputer.

Blokowanie urządzenia

Jeśli pracujesz z poufne informacje na połączonych komputerach, ShareMouse pozwoli Ci je zablokować lub odblokować w tym samym czasie. Uzyskasz dostęp do wszystkich dodatkowych obszarów ekranu bez konieczności ręcznego sterowania każdym urządzeniem.

Synchronizacja wygaszacza ekranu

Łatwo jest utrzymać nieprzerwany ruch w wielu urządzenia. Na każdym urządzeniu włącz synchronizację wygaszacza ekranu w ustawieniach ShareMouse. Po tym, gdy jeden komputer przełączy się na wygaszacz ekranu, inne też. I odwrotnie, aby ich wszystkich obudzić, wystarczy obudzić jednego z nich.

Szyfrowanie AES

ShareMouse ostatnio włączyło szyfrowanie AES do standardowej edycji. Musisz przejść do ustawień ShareMouse na każdym urządzeniu i upewnić się, że jest ono chronione hasłem. Gdy to zrobisz, można je odblokować jednocześnie, logując się tylko do jednego z nich.

Nasze podejście

ShareMouse to doskonałe narzędzie do konkretnych sytuacji. Prawdopodobnie niewiele osób musi pracować na wielu urządzeniach na wielu ekranach, ale jeśli to zrobisz, będzie to łatwe, a jednocześnie intuicyjne.

Dzięki wspólnym zabezpieczeniom oraz możliwości przeciągania i upuszczania plików i folderów między urządzeniami, ten lekki, przyjazny dla użytkownika program zapewnia idealną platformę do wielozadaniowości na wielu urządzeniach.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
ShareMouse, 2.0.53 dla Mac
Wymagania:
  • Mac OS X
Język:
English
Dostępne języki:
  • English,
  • German
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
Bartels Media
SHA-1:
6169bf42dcd6332da0508802df26f350c6a1e97e
Filename:
ShareMouseSetup.dmg

ShareMouse dla Mac

2.0.53

Bartels Media(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 2.0.53 ShareMouse. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Reklama