Reklama

SopCast dla Mac

1.6.4

Sopcast(Darmowa)

Ocena użytkownika6

Reklama

SopCast dla komputerów Mac to bezpłatne narzędzie do oglądania telewizji i wideo oraz słuchania muzyki i innych strumieni audio na komputerze Mac. Aplikację można również konfigurować jako nadawca, aby dostarczać własne treści do odbiorców internetowych za pośrednictwem P2P. Za pomocą komputera Mac (z połączeniem szerokopasmowym) możesz przesyłać strumieniowo swoje wideo i audio do innych osób.

SopCast dla komputerów Mac jest oparty na najnowszym silniku SopCast. Aplikacja pozwala oglądać liczne wymienione kanały lub ręcznie wprowadzić adres URL SopCast. SopCast na komputery Mac obsługuje przeglądanie zawartości bezpośrednio poprzez kliknięcie adresu URL SopCast w przeglądarce.

Wiele stacji telewizyjnych i usług wideo na żądanie jest dostępnych online. Niektóre kanały są wstępnie zdefiniowane, ale Internet zawiera tysiące innych, które nadają treści na żywo i na żądanie, takie jak sport, filmy dokumentalne, programy telewizyjne i wiadomości z kilkudziesięciu krajów. Aby je wyświetlić, SopCast dla komputerów Mac wykorzystuje domyślny odtwarzacz multimediów na komputerze Mac. Aplikacja jest również w pewnym stopniu dostosowywana i umożliwia połączenia z innymi odtwarzaczami multimedialnymi, takimi jak VLC lub Miro.

Reklama

Obsługiwane formaty przesyłania strumieniowego to: ASF, WMV, RM, RMVB, MP3 i SPL.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
SopCast, 1.6.4 dla Mac
Rozmiar pliku:
6.16 MB
Wymagania:
  • Mac OS X
Język:
Angielski
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Wednesday, October 6th 2021
Autor
Sopcast

http://www.sopcast.com/

SHA-1:
323196be5bba126f319900607d97ca902ab8c23c
Filename:
SopCastOSX-1-6-4.zip

Dostępne również na innych platformach

SopCast dla Mac

1.6.4

Sopcast(Darmowa)

Ocena użytkownika6

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 1.6.4 SopCast. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama