Reklama

SoundBunny dla Mac

1.1.2

Prosoft Engineering(Demo)

Ocena użytkownika8

Reklama

Recenzja SoundBunny — niezależna bezprzewodowa aplikacja do regulacji głośności dla komputera Mac

Co to jest SoundBunny? SoundBunny to łatwa w użyciu aplikacja do regulacji głośności komputera Mac, która umożliwia sterowanie głośnością komputera Mac z dowolnego miejsca na ekranie. Możesz ustawić bardzo wysoką głośność dla filmu lub gry, w którą grasz, jednocześnie ustawiając głośność znacznie niższą dla tych irytujących alertów lub powiadomień.

Głównym powodem, dla którego zdecydowałem się napisać recenzję Mac Soundbunny, jest to, że możesz dowiedzieć się, jaka jest jedna z najlepszych aplikacji do kontrolowania głośności komputera Mac. SoundBunny pozwala nie tylko regulować głośność, regulować korektor, a nawet tworzyć własny, niestandardowy korektor. Możesz także łatwo i szybko przełączać się między trzema różnymi trybami, takimi jak Muzyka, Dzwonek i Inne. Oprócz tych funkcji Soundbunny zawiera również bezpłatną funkcję o nazwie Volume Tracer.

Jedną z głównych unikalnych funkcji, które podoba mi się w SoundBunny, jest to, że integruje się z popularnym Carbon Copy Pro, dzięki czemu możesz łatwo dodawać dowolne inne pliki stron trzecich, które chcesz dołączyć, a jednocześnie możesz używać SoundBunny jako tła obraz. Oprócz tego Carbon Copy Pro to niezwykle potężny pakiet oprogramowania do edycji i nagrywania dźwięku, który umożliwia tworzenie profesjonalnie wyglądających rytmów muzycznych, a jednocześnie jest w stanie łatwo kontrolować głośność i miksować utwory. Jakość dźwięku generowanego przez aplikację jest bardzo dobra i udało mi się za jej pomocą stworzyć bardzo złożone utwory. Jeśli zastanawiasz się nad zakupem takiej aplikacji, aby dalej kontrolować komputer Mac, gorąco polecam SoundBunny.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
SoundBunny, 1.1.2 dla Mac
Wymagania:
  • Mac OS X
Język:
English
Licencja:
Demo
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
Prosoft Engineering

http://www.prosofteng.com

SHA-1:
f5962a91be634f0ca4781e2f370a289cd2e745ee
Filename:
SoundBunny_1.1.2.dmg

SoundBunny dla Mac

1.1.2

Prosoft Engineering(Demo)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 1.1.2 SoundBunny. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Reklama