Reklama

Widsmob Portrait dla Mac

2.0.1050

WidsMob Technology Co. Ltd.(Wersja testowa)

Ocena użytkownika10

Reklama

WidsMob Portrait daje użytkownikowi możliwość udoskonalenia każdego zdjęcia portretowego. Dzięki łatwemu i wydajnemu oprogramowaniu do edycji portretów będziesz mógł przedefiniować treść dzięki szeregowi funkcji retuszowania.

Tak więc, niezależnie od tego, czy szukasz usuwania zmarszczek lub korekty koloru skóry, czy usuwania skazy / saszetki i makijażu portretowego, WidsMob Portrait powinien zapewnić. Udowodniono, że oferowane narzędzia retuszowania portretów przynoszą rezultaty, bez względu na to, jaki efekt chcesz osiągnąć.

Kluczowe funkcje obejmują:

Reklama

  • Pełna kontrola makijażu
  • Zarządzanie kolorem skóry
  • Proces retuszu wsadowego
  • Intuicyjny i szybki
  • Doskonała jakość zdjęć

Ten szybki i intuicyjny retusz portret może pomóc upiększyć selfie, na nowo zdefiniować członków rodziny i dostosować zdjęcia znajomych. Będziesz mógł zetrzeć to, czego nie chcesz, ulepszyć rzeczy, z których jesteś dumny, i wyretuszować nawet najmniejsze części.

Wszystkie funkcje twarzy są wykrywane automatycznie przez tę profesjonalną aplikację, nawet jeśli na zdjęciu jest więcej niż jedna twarz. Funkcje twarzy można następnie dostosować do własnych upodobań, poprawiając portrety i wyróżniając je z właściwego powodu.

WidsMob twierdzi, że dostosowywanie portretów „nigdy nie było tak łatwe” i że nawet nowicjusz może tworzyć zdjęcia portretowe jak profesjonalista. Dostępne są samouczki, aby upewnić się, że wszyscy będą wiedzieć, jak naprawić przebarwienia skóry, usunąć zmarszczki i zastosować inne różnorodne efekty.

Ogólnie rzecz biorąc, to oprogramowanie pozwoli Ci wykonać doskonałe zdjęcie portretowe za pomocą zaledwie kilku kliknięć. Od początkowego przesyłania i stosowania niestandardowych ustawień wstępnych, po zapisywanie na komputerze i udostępnianie w mediach społecznościowych, WidsMob Portrait przeprowadzi Cię przez proces i pomoże osiągnąć wyniki.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Widsmob Portrait, 2.0.1050 dla Mac
Język:
English
Licencja:
Wersja testowa
Dodano datę:
Friday, October 26th 2018
Autor
WidsMob Technology Co. Ltd.

https://www.widsmob.com

SHA-1:
f63884ea79afea599b8e57e186fc01519921c876

Widsmob Portrait dla Mac

2.0.1050

WidsMob Technology Co. Ltd.(Wersja testowa)

Ocena użytkownika10

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 2.0.1050 Widsmob Portrait. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama