Reklama

Ostrzeżenie

Zgodnie z naszym wewnętrznym systemem jakości ten program może zawierać dołączone potencjalnie złośliwe lub niechciane oprogramowanie. Klikając przycisk Pobierz, zgadzasz się na pobranie oprogramowania na własne ryzyko, a FileHippo nie ponosi żadnej odpowiedzialności związanej z tą czynnością. W związku z tym zalecamy rozważenie tych dostępnych alternatyw.

WinJack dla Mac

1.1

Digitalcalamity(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Darmowa aplikacja dla Maca, stworzona przez Digitalcalamity.

WinJack to darmowe oprogramowanie dla systemu Mac, które należy do kategorii "Kontrola zdalna".

O WinJack dla Maca

To oprogramowanie zostało opublikowane na Filehippo 20 września 2023 roku i jeszcze nie mieliśmy możliwości go przetestować.

Wspieramy Cię w próbie i zachęcamy do zostawienia komentarza lub oceny na naszej stronie internetowej. To bardzo pomoże naszym innym użytkownikom!

WinJack jest dostępny dla systemu Mac OS X i nowszych. Obecna wersja programu to 1.1, a można ją uzyskać tylko w języku angielskim.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
WinJack, 1.1 dla Mac
Wymagania:
  • Mac OS X
Język:
Angielski
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, September 29th 2023
Autor
Digitalcalamity
SHA-1:
f8c337fcc0eaec6be57e28e406e55b2dea39d31e
Filename:
WinJackClient.sit

WinJack dla Mac

1.1

Digitalcalamity(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 1.1 WinJack. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama