Reklama

Wondershare UniConverter for Mac

10.5.0

Wondershare(Wersja testowa)

Ocena użytkownika8

Reklama

Wondershare UniConverter for Mac to bardzo skuteczna aplikacja do konwersji plików wideo z jednego formatu na inny. Dzięki niemu możesz również pobierać, oglądać, przesyłać, edytować i tworzyć wszelkiego rodzaju pliki wideo z prawie dowolnego wybranego źródła.

Interfejs jest łatwy w nawigacji; wystarczy kilka kliknięć, aby rozpocząć transfer i konwersję plików w dowolnym momencie.

Gdy tylko będziesz mieć wideo, które chcesz przekonwertować, po prostu przeciągnij je, a następnie wybierz jeden z profili konwersji aplikacji. Są to zarówno proste zamiany formatu, jak i profile pełnej optymalizacji dla określonych urządzeń, takich jak na przykład iPhone 6 firmy Apple. Obejmuje wszystkie rodzaje urządzeń, od smartfonów i tabletów, po systemy gier, telewizory i dekodery. W sumie istnieje ponad 150 profili do wyboru.

Reklama

Ogólnie rzecz biorąc, Wondershare UniConverter for Mac to kompleksowa aplikacja do konwersji wideo, która naprawdę uderza piłkę poza park. Dzięki niemu możesz konwertować wiele różnych formatów wejściowych na prawie każdy potrzebny format wyjściowy. Zapewnia również ogromną kolekcję profili optymalizacyjnych dla prawie każdego urządzenia, na które chcesz przenieść swoje media.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Wondershare UniConverter for Mac, 10.5.0 dla Mac
Rozmiar pliku:
98.59 MB
Wymagania:
  • Mac OS X
Język:
Polish
Dostępne języki:
  • Polish,
  • English,
  • German,
  • Spanish,
  • French,
  • Italian,
  • Japanese,
  • Chinese
Licencja:
Wersja testowa
Dodano datę:
Thursday, April 11th 2019
Autor
Wondershare

https://www.wondershare.com

SHA-1:
f2b507611f6f682f58f84a2413be2ec9013624cc

Wondershare UniConverter for Mac

10.5.0

Wondershare(Wersja testowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 10.5.0 Wondershare UniConverter for Mac. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Reklama

Reklama