Reklama

AppValley

1.1.1

Crafile(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Reklama

AppValley (licencja VIP)

AppValley to sklep z aplikacjami i jedna z najlepszych alternatyw dla sklepu Google Play ze względu na wybór dostępnych aplikacji. W sklepie z aplikacjami znajdziesz zarówno bezpłatne, jak i płatne programy, a także zmodyfikowane, złamane i zhakowane aplikacje.

Dobrze zorganizowany program

Po otwarciu AppValley znajdziesz sześć kategorii. „Polecane” pomaga znaleźć nowe i popularne aplikacje. Tweaked ++ zawiera zmodyfikowane oprogramowanie. „Zalecane” zapewnia najpopularniejsze pliki do pobrania w tym tygodniu. „Jailbreak” jest przeznaczony dla urządzeń z jailbreakiem. „Telewizja na żywo” oferuje aplikacje telewizji na żywo, a „Filmy” pozwala znaleźć najlepsze platformy do oglądania filmów.

Darmowa instalacja różnych aplikacji

AppValley umożliwia bezpłatne pobieranie aplikacji, nawet tych, za które trzeba płacić w innych sklepach z aplikacjami. Nie wymaga uprawnień roota.

Reklama

Elastyczny i kompatybilny

Ten sklep jest kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami z Androidem z systemem 4.4 lub nowszym. Nie ma innych wymagań dotyczących uruchamiania AppValley. Otrzymujesz nowe aplikacje w formacie apk, co oznacza, że możesz udostępniać je znajomym.

Często ulega awarii

AppValley jest przyjazny dla użytkownika, ma prosty interfejs i regularnie wyświetla aktualizacje. Wnosi wiele przydatnych i zabawnych funkcji do stołu, a także zapewnia użytkownikowi mnóstwo opcji niedostępnych w głównych sklepach z aplikacjami. Jedynym problemem jest to, że wielu użytkowników zauważyło, że aplikacja jest podatna na awarie.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
AppValley, 1.1.1 dla Android
Wymagania:
  • Android 4.3
Język:
English
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Tuesday, December 10th 2019
Autor
Crafile

https://appvalley-apk.com

SHA-1:
578deb224e04a4773ae1353b5164a315bcb52eb9
Filename:
AppValley_Android_v1.1.1.apk

AppValley

1.1.1

Crafile(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 1.1.1 AppValley. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Reklama