Reklama

Car Parking Multiplayer dla Android

4.8.18.3

olzhass(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Symulator parkowania w otwartym świecie

Multiplayer parkowania samochodu to otwarty świat symulator parkowania samochodu gra na urządzenia z Androidem. Możesz go pobrać i odtwarzać na dowolnym urządzeniu z systemem 5.0 lub nowszym, w tym emulatorami Androida na komputery PC. Opracowany przez olzhass CPM pozwala graczom rywalizować ze sobą lub zjeżdżać z drogi. Możesz dostroić swój samochód i nauczyć się parkować, prowadzić, ścigać się, a nawet unikać policji podczas szybkiego pościgu.

Prowadź lub ścigaj się ze znajomymi

Chociaż gra nazywa się Car Parking Multiplayer, łączy różne elementy gry samochodowej w jedną aplikację na Androida. Możesz spacerować po otwartym świecie, korzystać z różnych stacji benzynowych, przejechać się za pomocą pedałów na ekranie lub ścigać się z innymi graczami. Aby uzyskać bardziej intensywne wrażenia, należy włączyć „Tryb policyjny” i poprowadzić gliny w ekscytującym pościgu po autostradzie.

Gra zawiera kilka wyzwań związanych z parkowaniem, jak jej nazwa sugeruje, chociaż nie jest to jego główny cel. Aplikacja pozwala modyfikować i dostrajać samochód, dzięki czemu gra jest tak łatwa i realistyczna, jak wolisz. Możesz nawet wymieniać samochody z innymi graczami, ale uważaj na tych dilerów, którzy z radością zamienią Twoją płynną jazdę na zamaskowaną starą hulakę.

Reklama

Szeroka gama samochodów i dostosowań

Tam to ponad sto samochodów do wyboru, od klasyków po pickupy, samochody sportowe i umięśnione potwory. Każdy pojazd można dostroić i ulepszyć, dzięki czemu będzie szybszy, mocniejszy i łatwiejszy do kontrolowania.

Możesz także dostosować swój samochód na wiele różnych sposobów. Udekoruj swoją jazdę zupełnie nowym lakierem lub dodaj unikalny i dynamiczny winyl, części samochodowe i naklejki. Możesz nawet zmienić swoją postać, korzystając z wielu skórek do wyboru.

Więcej niż tylko gra parkingowa

Multiplayer parkingowy zawsze twierdził, że jest czymś więcej niż przeciętną grą parkingową, a dzięki ciągłym aktualizacjom nie możemy się z tym nie zgodzić . Najnowsza wersja zawiera ulepszoną grafikę, która choć nie tak dobra, jak niektóre inne mobilne gry wyścigowe, wciąż jest lepsza niż wcześniej. Dostępne są również nowe funkcje, w tym wnętrza prawdziwych samochodów, różne tryby gry, usługi w świecie rzeczywistym i kilka wyzwań. Jedynym minusem są zakupy w aplikacji, które mogą być bardzo drogie.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Car Parking Multiplayer, 4.8.18.3 dla Android
Wymagania:
  • Android 13.0
Język:
Angielski
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Sunday, May 26th 2024
Autor
olzhass

http://olzhass.net/Car_Parking_Multiplayer_Privacy_Policy.html

Car Parking Multiplayer dla Android

4.8.18.3

olzhass(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 4.8.18.3 Car Parking Multiplayer. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama