Reklama

Chrome Beta dla Android

127.0.6533.41

google(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Google Chrome na urządzenia mobilne

Chociaż Android istnieje przynajmniej od wielu lat, Google nigdy nie udostępnił Chrome Beta w Android Market. Jednak zaczęli dystrybuować go do niektórych swoich eksperymentalnych i nowo wprowadzonych urządzeń. Google wypuścił Chrome Beta na niektóre ze swoich urządzeń z Androidem z wieloma specjalnymi funkcjami i wydaje się, że funkcją, która robi największy plusk, jest ulepszone przeglądanie mobilne. Dzięki Chrome Beta możesz uzyskać dostęp do własnych, dostosowanych przeglądarek internetowych Google i nie tylko.

Google wprowadził Chrome Beta jako specjalną ofertę dla swoich użytkowników kilka miesięcy temu i od tego czasu otrzymuje świetne recenzje od osób, które korzystają z nowej, ulepszonej obsługi mobilnej. Dzieje się tak, ponieważ dzięki Chrome Beta uzyskujesz dostęp do niestandardowych przeglądarek internetowych Google, które są bardzo podobne do tych, które mieliśmy na naszych komputerach. Dzięki Chrome Beta możesz korzystać z istniejących funkcji telefonu z Androidem, takich jak wiadomości tekstowe i e-mail, a także dostęp do przeglądarki Chrome, która wcześniej była dostępna tylko na komputerach stacjonarnych. Google udostępnia Chrome Beta jako aktualizację bezprzewodową (OTC) do wszystkich wersji systemu operacyjnego Android, dzięki czemu każdy telefon komórkowy będzie mógł korzystać z tej funkcji. Jednak nadal nie jest jasne, kiedy dokładnie Google planuje udostępnić oprogramowanie wszystkim.

Najlepszym sposobem zapewnienia, że Google Chrome Beta trafi w ręce jak największej liczby użytkowników, jest zachęcenie znajomych do pobrania wersji beta. Jest bardzo prawdopodobne, że gdy nowa wersja Chrome pojawi się na rynku, zwykła „Google Chrome” nie będzie już obsługiwana przez żadnych operatorów ani sprzedawców. Tak więc, jeśli nie masz jeszcze własnego telefonu z Androidem, będziesz chciał skorzystać z okazji, zanim będzie za późno. Co więcej, jeśli posiadasz tablet z Androidem lub inne urządzenie z Androidem inne niż wyżej wymienione telefony z Androidem, możliwość korzystania na nim z Chrome będzie dla Ciebie prawdziwym atutem. Google Chrome Beta powinna zostać wydana na wszystkie główne urządzenia z Androidem w 2021 roku. Czy myślisz, że może coś Ci się spodoba?

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Chrome Beta, 127.0.6533.41 dla Android
Wymagania:
  • Android 13.0
Język:
Angielski
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Tuesday, July 16th 2024
Autor
google

https://policies.google.com/privacy

Chrome Beta dla Android

127.0.6533.41

google(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 127.0.6533.41 Chrome Beta. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama