Reklama

Yandex Browser with Protect dla Android

23.3.4.84

Яндекс(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Reklama

Przeglądarka Yandex z ochroną często ulega awarii

Yandex Browser with Protect to nowa mobilna przeglądarka internetowa, która umożliwia korzystanie ze smartfona z systemem Android jako dedykowanej przeglądarki internetowej. Oferuje świeży i niepowtarzalny wygląd podczas przeglądania sieci i jest pełen przydatnych funkcji. Funkcje Yandex Browser obejmują:

Naprawdę fajnie jest mieć to w przeglądarce internetowej. Jeśli jesteś jak większość osób korzystających z Internetu w telefonie, wiesz, jak denerwujące może być powolne połączenie lub komputer, który wczytuje żądane strony w nieskończoność. Jeśli używasz Yandex Browser z Protect, te problemy nie będą nawet stanowić problemu. Przeglądarka działa świetnie na iPhonie, zapewniając szybkie i płynne przeglądanie bez względu na to, gdzie jesteś. Jedynym problemem jest to, że jeśli używasz komputera, awarie, z których znana jest przeglądarka Yandex z Protect, pojawią się i mogą być nawet częstsze.

Powodem, dla którego tak często ulega awarii, są dwa powody: ktoś w Yandex przypadkowo kliknął przycisk strony głównej podczas próby załadowania strony lub komputer został zainfekowany wirusem lub ma trojana/złośliwe oprogramowanie program próbujący przejąć kontrolę nad systemem. Próbując pobrać przeglądarkę Yandex z Protect z App Store, upewnij się, że pobrałeś najnowszą wersję, czyli v4. Korzystając z emulatora komputera, takiego jak Windows Mobile Pro, będziesz mógł z powodzeniem załadować aplikację, umożliwiając jej płynne działanie na telefonie.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Yandex Browser with Protect, 23.3.4.84 dla Android
Wymagania:
  • Android 9.0
Język:
English
Dostępne języki:
  • English,
  • Russian,
  • Turkish,
  • Portuguese,
  • Spanish
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Tuesday, April 25th 2023
Autor
Яндекс

https://mobile.yandex.ru/apps/android/navi#main

Yandex Browser with Protect dla Android

23.3.4.84

Яндекс(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 23.3.4.84 Yandex Browser with Protect. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama