Reklama

Construction Simulator 3 dla Android

1.2

astragon Entertainment GmbH(Darmowa)

Ocena użytkownika1

Astragon Entertainment (pełna wersja)

Construction Simulator 3 to mobilna gra typu semi-sandbox dla jednego gracza. Jego grafika jest niesamowita - i niesamowity poziom szczegółowości. Szkoda, to jedyna dobra rzecz w tej grze. Ładne kolory nie nadrabiają okropnej wydajności i sztywnej kontroli.

Długie ekrany ładowania

To osobna podróż, aby spróbować uruchomić tę głupią grę. Aplikacja jest ciężka, więc jeśli masz starszy system Android, możesz zapomnieć o graniu. Istnieje wiele technicznych obręczy, przez które musisz przejść, aby zacząć.

Wiele problemów technicznych

Nie możesz go zlokalizować w folderach APK. Spróbuj znaleźć go w zapisanym folderze gry i wyczyść pamięć podręczną i zablokowane dane wejściowe. Następnie zainstaluj ponownie wszystko razem, ale zachowaj pobrane dane z początkowej instalacji. Jeśli to nie zadziała, możesz wypróbować wersję ConSim Lite.

Grafika ma wysoką rozdzielczość i nie ma ustawień, aby je zmniejszyć. Będziesz biegał przez częste opóźnienia i zawiesza się. Połącz to z niezgrabnymi kontrolkami, a będziesz mieć bardzo irytujące doświadczenie. Interakcje z obiektami są również nierealne, co nie jest tym, czego szukasz w symulatorze.

Reklama

Laggy Interface

Jeśli nie jesteś osobą techniczną lub cierpliwą, nie próbuj tej gry. Pobierz wersję Lite, która jest światem lepszym. Ma większość funkcji gry na PC i może grać na danych i niskim poziomie naładowania baterii.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Construction Simulator 3, 1.2 dla Android
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Thursday, November 24th 2022
Autor
astragon Entertainment GmbH

https://www.bussimulator.com/en/buscr.php

Construction Simulator 3 dla Android

1.2

astragon Entertainment GmbH(Darmowa)

Ocena użytkownika1

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 1.2 Construction Simulator 3. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama