Reklama

Copy My Data dla Android

3.2.2

Media Mushroom(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Jak wykonać kopię zapasową danych za pomocą telefonu z Androidem?

Jeśli potrzebujesz mobilnego rozwiązania do przechowywania dokumentów, które jest łatwe w użyciu i kompatybilne na wielu platformach, wypróbuj Media Mushroom. Media Mushroom to nowe i innowacyjne rozwiązanie do mobilnego przechowywania dokumentów, które umożliwia użytkownikom dostęp, edycję i zarządzanie plikami bezpośrednio ze smartfonów. Możesz przesłać swoje pliki bezpośrednio do telefonu za pomocą bezpłatnej aplikacji na Androida lub przez interfejs strony internetowej, który obsługuje większość dostawców usług komunikacji mobilnej (MMS, GPRS, EDGE i Bluetooth). Pozwala bezpiecznie zarządzać plikami z dowolnego miejsca za pomocą kilku prostych kliknięć.

Jedną z głównych zalet tego rozwiązania jest możliwość przesyłania dokumentów z jednego telefonu na drugi przy użyciu połączenia internetowego potrzebnego tylko do transferu. Mobile Trans - Kopiuj dane do iOS (zalecane) Media Mushroom - Kopiuj dane do iOS, wielokrotnie nagradzana aplikacja firmy wondershare, umożliwia użytkownikom łatwe przesyłanie danych z iPhone'a lub iPada do innych kompatybilnych telefonów komórkowych bez łączenia się z Internetem. Użytkownicy mogą łatwo zarządzać swoimi dokumentami, wybierając pojedynczy obraz, film lub folder i przenosząc go na kompatybilny telefon lub tablet. Umożliwia również wyeksportowanie wybranych danych na kartę SD i przesłanie ich innym jako plik. Ta aplikacja obsługuje wszystkie główne sieci, w tym Verizon, AT&T, T-Mobile i Sprint.

Ten produkt jest dostarczany z pięcioma bezpłatnymi aplikacjami na Androida, które umożliwiają dostęp do plików z dowolnego miejsca. Te aplikacje obejmują Kopiuj moje dane, Kontakty, Przypomnienia, Google Now i Budzik. Te aplikacje zapewniają, że zawsze jesteś gotowy z najnowszą wersją swoich ulubionych aplikacji na Androida, kiedy tylko ich potrzebujesz. Mobile Trans jest fabrycznie zainstalowany z wieloma najlepszymi aplikacjami na Androida, takimi jak Mapy Google, Evernote, dokumenty, WordPress i wiele innych, które umożliwiają dostęp do swoich plików z dowolnego miejsca za pomocą dowolnego obsługiwanego urządzenia.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Copy My Data, 3.2.2 dla Android
Wymagania:
  • Android 13.0
Język:
Angielski
Dostępne języki:
  • Angielski,
  • Arabski,
  • Turecki,
  • Niemiecki,
  • Hiszpański
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, July 12th 2024
Autor
Media Mushroom

http://www.mediamushroom.com/

Copy My Data dla Android

3.2.2

Media Mushroom(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 3.2.2 Copy My Data. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama