Reklama

Dead Empire: Zombie War

0.49.0

tap4fun(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Reklama

Darmowa gra strategiczna zombie

Dead Empire: Zombie War to darmowa gra strategiczna czasu rzeczywistego na urządzenia z Androidem. Akcja gry toczy się w późnej epoce nowożytnej, z wieloma znanymi obecnie technologiami. Wcielisz się w rolę dowódcy walczącego z inwazyjną armią zombie wraz z wybranym narodem.

Kontroluj swoje wojska

Dead Empire: Zombie War korzysta z systemu swobodnego przemieszczania się, który pozwala ci dowodzić wieloma żołnierzami naraz. Chociaż możesz zgromadzić armię silnych żołnierzy, przegrasz bitwę bez odpowiedniego rozmieszczenia i kierunku. Musisz zmienić cele i trasy, które wybierasz, aby uniknąć ataków wroga i osłabić przeciwnika.

Prowadź wojnę

W miastach i na innych polach bitew jest wiele żywych scen wojny na którym możesz walczyć. Wiele obszarów jest opartych na lokalizacjach geograficznych z Europy i może być rozpoznawalnych dzięki charakterystycznym witrynom używanym w grze. Dodatkowo wiele maszyn z regionu jest odtwarzanych, zanurzając cię w wojnie, z którą walczysz.

Reklama

Multiplayer w czasie rzeczywistym

Jednym z najlepszych aspektów tej gry jest to, że ponowne starcia z innymi graczami w meczach w czasie rzeczywistym. Ten wybór przeciwników jest o wiele bardziej ekscytujący i wymagający niż sztuczna inteligencja, którą możesz w końcu nauczyć się przewidywać. Dodatkowo są bitwy, w których potrzebujesz pomocy, gdy idziesz przeciwko grupie lub całej gildii prawdziwych ludzi.

Wybierz swój naród

Możesz wybierz jeden z wielu krajów dostępnych w grze jako naród, dla którego walczysz. Ten wybór wiąże się z nową decyzją strategiczną, ponieważ musisz wybrać używaną cechę i kilka opcji machiny wojennej. Ogólnie rzecz biorąc, daje to pełną kontrolę nad tym, jaki rodzaj armii opuszczasz i pomaga skutecznie koordynować z gildią.

Wraz z wyborem maszyn wojennych i unikalnej cechy< /strong>, wybrana nacja również będzie miała wpływ na wybór jednostek. Ta różnorodność pozwala znaleźć ulubione jednostki z wojen w historii i wykorzystać je w bitwie.

Broń się

Dead Empire: Zombie War to świetny wybór, jeśli potrzebujesz strategii czasu rzeczywistego. Dostępne są różne wskazówki i przewodniki, które pomogą Ci się bronić. Możesz też zagrać w podobną grę, taką jak Lord's Mobile lub Clash of Clans z funkcją budowania bazy.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Dead Empire: Zombie War, 0.49.0 dla Android
Wymagania:
  • Android 10.0
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Saturday, November 18th 2023
Autor
tap4fun

https://www.tap4fun.com/

SHA-1:
e11471004f33ab40b611e6e1fac92f7819f3be5f
Filename:
com-tap4fun-invasion-zombie-gplay-459-66458019-d7504bd2fd39a2d6a1c8de91e89a117a.apk

Dead Empire: Zombie War

0.49.0

tap4fun(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 0.49.0 Dead Empire: Zombie War. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama