Reklama

ExDialer - Dialer & Contacts

198

Modoohut(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Ex Dialer - Dialer telefoniczny i kontakty

ExDialer — dialer telefonu i kontakty to potężny program do przekazywania połączeń, który umożliwia użytkownikom automatyczne przekazywanie wszystkich połączeń wychodzących do specjalnie wybranych kontaktów z listy telefonów. Jeśli jest wiele numerów, na które można zadzwonić, korzystanie z tego programu może być naprawdę bardzo wygodne i wydajne, ponieważ oszczędza czas, automatycznie przekierowując wszystkie połączenia telefoniczne do określonych kontaktów. Użytkownicy mogą łatwo uzyskać dostęp do ExDialer - dialera telefonicznego z urządzenia z systemem Android i korzystać z możliwości wykonywania połączeń z dowolnego miejsca z połączeniem internetowym. Jeśli Twoje urządzenie nie obsługuje wybierania według nazwy, możesz zamiast tego podać numer faksu.

Jedną z najlepszych funkcji Ex Dialer - Dialer telefonu jest to, że integruje się z dużą liczbą aplikacji na Androida, takich jak Mapy Google, Google+, Facebook, Twitter, Evernote i wiele innych. Za pomocą tych aplikacji można uzyskać dostęp do ulubionych witryn internetowych z urządzenia. Niektóre z tych aplikacji na Androida zapewniają nawet możliwość zapisywania wszystkich połączeń telefonicznych opublikowanych przez Twoje ulubione serwisy społecznościowe, takie jak Facebook, MySpace itp., dzięki czemu możesz wygodnie wysyłać je do dowolnego z wybranych kontaktów zgodnie z Twoją wygodą. Możesz nawet używać tych samych aplikacji do wykonywania połączeń głosowych, po prostu naciskając odpowiedni klawisz.

Oprócz wszystkich powyższych, kolejna funkcja obecna w Ex Dialer - Dialer telefonu i kontakty to opcja łatwego wysyłania poczty głosowej do dowolnego z wybranych kontaktów według własnego uznania. Jeśli więc chcesz wysłać ważną wiadomość lub chcesz usłyszeć swój głos przez telefon, wystarczy połączyć się z Ex-Dialerem i wykonać połączenie. W ten sposób możesz cieszyć się wszystkimi niesamowitymi udogodnieniami zapewnianymi przez popularny darmowy program o nazwie Ex Dialer - Telefon i kontakty. Funkcje tego programu są również podobne do funkcji wersji płatnej, która kosztuje 2,99 USD.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
ExDialer - Dialer & Contacts, 198 dla Android
Wymagania:
  • Android 9.0
Język:
Polski
Dostępne języki:
  • Polski,
  • Koreański,
  • Portugalski,
  • Rosyjski,
  • Chiński
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
Modoohut

http://www.modoohut.com/

SHA-1:
41d01fc2a63294e77d71937bc6068b50d09a462b
Filename:
com.modoohut.dialer-198.apk

ExDialer - Dialer & Contacts

198

Modoohut(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 198 ExDialer - Dialer & Contacts. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama