Reklama

Wizarding World dla Android

3.9.0

Wizarding World Digital(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Niesamowity świat czarodziejów Harry'ego Pottera Aplikacja do pobrania w wersji cyfrowej

Wizarding World to zupełnie nowa darmowa aplikacja społecznościowa przeznaczona specjalnie dla fanów Harry'ego Pottera. Stworzona przez Wizarding World Digital, mózg stojący za komiksami Pottermore i DC, ta nowa aplikacja jest pełna treści, nowych funkcji, a nawet quizów, które spodobają się fanom Harry'ego Pottera. Podstawowy interfejs Czarodziejskiego Świata bardzo przypomina oficjalną stronę Pottera, z szarym interfejsem i białymi przyciskami ułożonymi w schludny układ. Możesz łatwo przewijać stronę w górę lub w dół, aby zobaczyć najnowsze dodatki, przeglądać profile znajomych lub wysyłać wiadomości do innych członków. Jedną z najlepszych części Wizarding World Digital jest funkcja wyszukiwania, która pozwala znaleźć wszystkie informacje o Harrym, Twoich przyjaciołach i wrogach. Witryna zawiera również ponad czterdzieści odznak z filmów o Harrym Potterze i dodatkowe tapety o Harrym Potterze.

Jeśli kupiłeś już którąkolwiek z książek o Harrym Potterze lub zebrałeś którąś z płyt DVD z serią Harry Potter, przekonasz się, że ta świeża wersja aplikacji ma wszystko, czego kiedykolwiek chciałeś. Funkcje obejmują czaty, gry, recenzje, wiadomości, specjalne czaty z innymi Potterheadami i wiele więcej. Istnieje nawet funkcja „latarni morskiej”, która pozwala fanom Harry'ego Pottera znaleźć na mapie swoje ulubione lokalizacje Harry'ego Pottera na całym świecie, dając im możliwość zobaczenia półkrwi czarnoksiężnika i spełnienia jego marzeń. Podczas tej wspaniałej przygody możesz także odblokować ekskluzywne przedmioty, poznać niektóre ze swoich ukochanych postaci i wziąć udział w ekscytujących przejażdżkach i grach, w tym interaktywnej książce o Harrym Potterze.

Jeśli jesteś zagorzałym fanem Harry'ego Pottera, naprawdę nie chcesz przegapić zabawy, jaką ta wspaniała nowa aplikacja ma do zaoferowania. To jedna aplikacja, która naprawdę stanie się twoim przyjacielem, zwłaszcza jeśli jesteś ekspertem od Harry'ego Pottera. Aplikacja Harry Potter Wizarding World Digital Downloads nic nie kosztuje na całe życie zabawy i rozrywki, dlatego można ją pobrać bezpłatnie. Dodatkowo funkcje oferowane w tej niesamowitej aplikacji są tak zaawansowane, że naprawdę nie można ich znaleźć w żadnym innym programie Harry Potter o podobnej konstrukcji. To coś, co spodoba się zarówno fanom, jak i nowicjuszom, ponieważ jedyne, co naprawdę musisz zrobić, aby zacząć, to podłączyć telefon z Androidem do komputera przez Bluetooth lub USB, a następnie rozpocząć swoją magiczną przygodę bezpośrednio z ekranu głównego telefonu komórkowego.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Wizarding World, 3.9.0 dla Android
Wymagania:
  • Android 13.0
Język:
Angielski
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Thursday, October 26th 2023
Autor
Wizarding World Digital

https://www.wizardingworld.com

Wizarding World dla Android

3.9.0

Wizarding World Digital(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 3.9.0 Wizarding World. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama