Reklama

Family Feud

2.51.6

UMI Mobile(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Reklama

Spór rodzinny nie działa prawidłowo? Wskazówki, jak to naprawić

Family Feud jest teraz najpopularniejszą grą w App Store! Przy tak wielu nowych rodzinach wchodzących do gry wyzwanie jest niezwykle wysokie, aby nadążyć za wszystkimi innymi! To jest pełny przewodnik krok po kroku w aplikacji Family Feud Live na Androida i iOS! Jest pięć (5) gwiazdek, więc każdy może zobaczyć, jak gra się w grę. Gra jest wymagająca, strategiczna i zapewnia mnóstwo zabawy. Dodatkowo możesz także tworzyć własne drużyny i sprawić, by każdy walczył we własnej bitwie do końca.

Podczas próby załadowania Family Feud mogą wystąpić następujące problemy: pojawia się komunikat o błędzie z informacją, że ładowanie nie powiodło się, jedna z aplikacji może być nieaktualna, jedna z aplikacji się nie ładuje, jedna z aplikacji musi zostać skasowany, pojawia się komunikat, że nie jesteś zalogowany itp. Co więc robić w takich sytuacjach? Po prostu uruchom ponownie aplikację. Czasami to rozwiązuje problem. Innym razem musisz uzyskać więcej informacji od programisty.

Jeśli żadne z powyższych nie pomoże Ci rozwiązać problemów, musisz upewnić się, że masz wszystkie najnowsze aktualizacje. Czasami możesz uzyskać nowszą wersję Family Feud lub aktualizację do starszej wersji. Więc najpierw sprawdź, czy masz zainstalowaną Family Feud, a następnie sprawdź, czy działa poprawnie. Jeśli nadal masz problemy, skontaktuj się z programistą, który może być w stanie Ci pomóc.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Family Feud, 2.51.6 dla Android
Wymagania:
  • Android 9.0
Język:
English
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
UMI Mobile

http://www.umi-mobile.com

SHA-1:
3cdbc10972abe12954037a5f74db1e141c06abca
Filename:
com.umi.aufeud-2.51.6.apk

Family Feud

2.51.6

UMI Mobile(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 2.51.6 Family Feud. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama