Reklama

Family Feud dla Windows

1.05

Iwin(Wersja testowa)

Ocena użytkownika8

Family Feud — bezpieczne pobieranie

Family Feud to bardzo wciągająca gra, w której członkowie rodziny muszą przewidzieć, jakie będzie następne wydarzenie, zanim ono nastąpi. Pierwsze kilka poziomów jest łatwych, a kolejne mogą być dość trudne. Celem jest bycie pierwszym graczem, który dowiezie wszystkich członków rodziny do mety. W tę grę można grać tylko za pomocą myszy lub klawiatury, w zależności od osobistych preferencji.

Istnieje również wersja Family Feud Lite, którą można pobrać bezpłatnie ze strony internetowej. Wystarczy wpisać dane karty kredytowej i zarejestrować się w aplikacji. Program jest całkowicie bezpieczny w użyciu we wszystkich używanych systemach operacyjnych. Będzie działać doskonale ze wszystkimi wersjami systemu operacyjnego Microsoft Windows, począwszy od najnowszego Windows XP. Wersja Family Feud Holiday Edition doskonale współpracuje z najnowszym systemem operacyjnym Windows Vista.

Iwin bardzo ułatwił grę w Family Feud, łącząc zabawne elementy szybkiej gry z profesjonalną prezentacją materiałów edukacyjnych. Interfejs jest przejrzysty i przyjemny, gra posiada przyjazny interfejs użytkownika, a wszystkie niezbędne opcje zostały uproszczone, aby umożliwić osobom w każdym wieku naukę i czerpanie radości z gry. Nawet najbardziej zaawansowana technologicznie osoba może opanować interfejs i nauczyć się, jak planować różne wydarzenia. Family Feud to zdecydowanie zabawne i bezpieczne pobieranie, które zapewni rozrywkę na długie godziny bez żadnego ryzyka.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Family Feud, 1.05 dla Windows
Wymagania:
  • Windows ME
Język:
Angielski
Licencja:
Wersja testowa
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
Iwin

http://www.iwin.com

Dostępne również na innych platformach

Family Feud dla PC

1.05

Iwin(Wersja testowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 1.05 Family Feud. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama