Reklama

FastSave dla Android

89.0

Photo and video applications(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Reklama

FastSave Video and Photos - Jak zapisywać zdjęcia i filmy na telefonie z Androidem

FastSave to zaawansowana, bezpłatna aplikacja na Androida zaprojektowana specjalnie do zapisywania i udostępniania zdjęć i filmów. Ta płatna aplikacja, wcześniej nazywana InstaSave, umożliwia szybkie zapisywanie filmów i zdjęć zrobionych aparatem lub smartfonem. Obsługuje nie tylko Instagram, ale także kilka innych aplikacji do udostępniania filmów i mediów społecznościowych, w tym między innymi Facebook, Twitter i Vimeo.

Długie naciśnięcie i długie gesty dotykowe doskonale współpracują z interfejsem Android aplikacji FastSave, który umożliwia użytkownikowi przeglądanie dostępnych opcji dotyczących obrazów i filmów. Długie naciśnięcie miniatury spowoduje wyświetlenie pełnowymiarowego podglądu danego zdjęcia, a długie naciśnięcie pojedynczych zdjęć lub filmów ujawni jeszcze więcej informacji o obrazie. FastSave zawiera również przycisk „Zapisz”, który pozwala użytkownikowi zapisać zdjęcie lub wideo w wewnętrznej pamięci telefonu lub na zewnętrznym urządzeniu pamięci masowej. Po wybraniu zdjęcia lub filmu do pobrania na urządzenie na ekranie pojawi się seria trzech kropek wskazujących, że jesteś gotowy do pobrania pliku. Następnie możesz podłączyć telefon iPhone lub telefon z Androidem do komputera przez Wi-Fi lub USB, aby przesłać pliki na komputer.

Jako bezpłatna aplikacja FastSave umożliwia użytkownikom natychmiastowe udostępnianie zdjęć i filmów zrobionych za pomocą ich urządzeń znajomym i rodzinie. Dzięki FastSave na urządzeniu z Androidem każdy może błyskawicznie przesyłać i przeglądać zdjęcia i filmy zrobione smartfonem. Ten szybki, łatwy i bezpłatny sposób przechowywania i udostępniania zdjęć i filmów spodoba się szerokiemu gronu konsumentów, zwłaszcza posiadaczy drogich smartfonów. FastSave został pobrany ponad milion razy i od dawna jest uważany za jedną z najpopularniejszych aplikacji na urządzenia z Androidem.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
FastSave, 89.0 dla Android
Wymagania:
  • Android 13.0
Język:
English
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Saturday, July 22nd 2023
Autor
Photo and video applications

FastSave dla Android

89.0

Photo and video applications(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 89.0 FastSave. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Reklama