Reklama

Fruit Burst

7.6

TINY WINGS(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Reklama

Jak sprawić, by gra Fruit Burst działała tak płynnie, jak to możliwe?

Fruit Burst to prawdopodobnie jedna z największych gier opartych na owocach! Połącz 3 soczyste owoce i wyrzuć je w powietrze, aby uzyskać ogromny sok! Jeśli uda Ci się połączyć więcej niż siedem owoców, soczysty blender zakręci się i wyprodukuje ogromny sok! Teraz nadszedł czas na wybuchową imprezę! Wszyscy Twoi znajomi mogą dołączyć i dodać swoje kawałki owoców i świetnie się bawić.

Aplikacja Fruit Burst otrzymała wiele recenzji od użytkowników. Wielu użytkowników nie jest zadowolonych z wydajności gry. Prosimy o zapoznanie się z tymi recenzjami przed zakupem gry z pękaniem owoców. Zajrzyj również na mojego bloga, jeśli potrzebujesz pomocy. W tym artykule powiem Ci dokładnie, jak sprawić, by aplikacja pękająca owoce działała poprawnie.

Aby owoc prawidłowo pękł, musisz dodać wodę do pojemnika. Dodaj małe gumowe kaczuszki i ustaw minutnik. Pozwól, aby minutnik działał przez 5 minut. Po zakończeniu odliczania odłącz gumową kaczuszkę i naciśnij na jej małe „świąkowe” nóżki. Puść małą gumową kaczuszkę i patrz, jak dzieje się magia! tracić punkty w tej aplikacji, ale jeśli nie zwracasz uwagi podczas gry, możesz łatwo stracić wiele punktów. Gra nie jest trudna, ale śledzenie aktualnych punktów w aplikacji może być trudne.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Fruit Burst, 7.6 dla Android
Wymagania:
  • Android 9.0
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Thursday, April 6th 2023
Autor
TINY WINGS

http://www.rqtech.net/

SHA-1:
0055068bedad4b2899977ac555be3d7a24a948fe
Filename:
com-nextstep-fruitburstline-72-64524525-0e3876b49492bf6156c33e0227426e86.apk

Fruit Burst

7.6

TINY WINGS(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 7.6 Fruit Burst. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama