Reklama

Granny 2

1.0

Mutated Pixels(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Chwyć swoją babcię 2 Apk teraz

Para gier, które są niezwykle podobne pod względem stylu, koncepcji i ogólnej koncepcji, to Granny 2: Heroes of the Fall i Android: Monster Academy. Obie są niezwykle wymagającymi grami z szeroką gamą różnych postaci, musisz walczyć i pokonać każdy poziom. Koncepcja jest bardzo podobna, a każda postać w każdej grze ma zdolność, której można użyć do odparcia fal wrogów. Każdy poziom jest wyzwaniem samym w sobie, z nowymi przeszkodami do przeskoczenia, zagadkami do rozwiązania i potworami do walki i obrony.

Granny 2: Heroes of the Fall skupia się na tej samej koncepcji używania przedmiotów i mocy, aby pomóc swojej postaci zestrzelić fale wrogów. Koncepcja obu gier jest dość podobna i istnieje wiele poziomów, które musisz ukończyć, zanim przejdziesz do następnej. W głównej kampanii gry będziesz musiał chronić mieszkańców miasta i wyruszać na najazdy, aby eliminować fale zombie, jednocześnie odblokowując przedmioty i dopalacze, z których może korzystać twoja babcia. Możesz znaleźć plik apk babci 2 dla systemu operacyjnego Android 2.2 lub 3.4 i można go bezpłatnie pobrać.

Po pobraniu pozwól dziecku lub bliskiej osobie zasmakować tej nostalgicznej zabawy. Pokochają urocze postacie, a także pokochają różne poziomy. Nie ma znaczenia, czy nigdy nie grałeś jako dorosły, czy grałeś jako dziecko, ponieważ jest to bardzo przyjazne dzieciom. Twoje dziecko może usiąść z tobą i bawić się godzinami, ciesząc się grafiką, dźwiękami i wyzwaniem dotarcia do końca gry. Aplikacja Babcia 2 jest już dostępna do pobrania z oficjalnego sklepu z Androidem.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Granny 2, 1.0 dla Android
Wymagania:
  • Android 4.3
Język:
Angielski
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
Mutated Pixels
SHA-1:
be659e006f0199cec4404c967657dd6377e8cbc3
Filename:
Granny_2_v1.0.apk

Granny 2

1.0

Mutated Pixels(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 1.0 Granny 2. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama