Reklama

Glitch Video Effect Editor

1.16

James Thomas Carter(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Edytor efektów usterki wideo

Glitch Video Effect Editor to program do modyfikowania, kompilowania i zapisywania plików gier wideo oraz zawartych w nich scen 3D. Umożliwia użytkownikom przeglądanie produktu końcowego w dowolnym momencie bez konieczności zmiany rozmiaru lub ponownego przetwarzania oryginalnego pliku. Glitch Video Effect Editor został stworzony przez Jamesa Thomasa Cartera, który jest jednym z założycieli Textureworks. Jego praca z Glitchem rozpoczęła się jako wizytówka projektów gier komputerowych, ale ostatecznie przekształciła się w narzędzie do edycji efektów ogólnego przeznaczenia na wszystkie platformy. Pierwotną ideą Glitch Video Effect Editor było stworzenie edytora, który umożliwia artyście oglądanie Glitcha w 3D przy jednoczesnym zapisaniu oryginalnego pliku i edycję poprzez manipulowanie wyświetlanymi danymi w czasie rzeczywistym.

Chociaż program został pierwotnie opracowany do gier na PC, trafił na konsole takie jak Xbox i Play Station. To sprawia, że Glitch jest wszechstronnym narzędziem do efektów, którego można używać na dowolnej platformie lub grze, która go obsługuje. Glitch Video Effect Editor zapewnia również przydatne narzędzie do rozwiązywania problemów, które pozwala użytkownikom diagnozować problemy ze zgodnością i wydajnością programu. Użytkownicy mogą nawet nagrywać filmy i tworzyć klipy wideo za pomocą edytora Glitch Video Effect Editor, ponieważ jest on również wyposażony w funkcję tworzenia filmów.

Ten program jest dostępny bezpłatnie z każdym nowym urządzeniem z Androidem. Aby go zainstalować, najpierw pobierz aplikację Android Market, a następnie wyszukaj Glitch Video Effect Editor i zainstaluj go. Po zainstalowaniu uruchom aplikację i kliknij znak + obok opcji preferencji. Następnie kliknij „Start”. Na koniec kliknij "OK". Glitch Video Effects Editor to naprawdę wspaniałe narzędzie do tworzenia efektów wideo, które pozwala tworzyć hipnotyzujące, kreatywne i atrakcyjne wizualnie filmy.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Glitch Video Effect Editor, 1.16 dla Android
Wymagania:
  • Android 9.0
Język:
Angielski
Dostępne języki:
  • Angielski,
  • Rosyjski
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
James Thomas Carter
SHA-1:
b1e7d83de7614baebde606ccd959a946d8bf1fe8
Filename:
com.psd2filters.glitchart-1.16.apk

Glitch Video Effect Editor

1.16

James Thomas Carter(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 1.16 Glitch Video Effect Editor. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama