Reklama

High Sea Saga DX dla Android

2.6.1

Kairosoft(Płatność)

Ocena użytkownika8

Wysoka Saga Morska DX: Przygodowa Symulacja Piracka

Reklama

Ruszaj w epicką przygodę na wysokich morzach w grze High Sea Saga DX, symulacji pełnej szanty autorstwa Kairosoft. Odkrywaj skarby, walcz z potworami i rywalizuj z innymi graczami o dominację na morzach. Zbierz zgrany zespół i zbuduj potężny piracki statek, aby przemierzać ten ekscytujący świat morski. Ujmujący styl pixel art, charakterystyczny dla Kairosoft, zwiększa immersyjne doświadczenie.

High Sea Saga DX oferuje mieszankę strategii i przygody, stawiając graczom wyzwanie stworzenia własnego pirackiego dziedzictwa. Zanuć w tę angażującą grę symulacyjną, obiecującą ekscytację i niebezpieczeństwo na wysokich morzach. Upewnij się, że eksplorujesz inne gry Kairosoft, dedykowane zarówno dla graczy darmowych, jak i płatnych.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
High Sea Saga DX, 2.6.1 dla Android
Wymagania:
  • Android 13.0
Język:
Angielski
Dostępne języki:
  • Angielski,
  • Koreański,
  • Chiński,
  • Japoński,
  • Chiński
Licencja:
Płatność
Dodano datę:
Thursday, May 9th 2024
Autor
Kairosoft

High Sea Saga DX dla Android

2.6.1

Kairosoft(Płatność)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 2.6.1 High Sea Saga DX. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama